Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Органічна курка – новий рівень птахівництва

15 Червень 2015

Птахоферма в уяві споживача часто виглядає, як велике приміщення із численними клітками. І подібна картинка вважається досить звичною. Проте, нормального в такому підході мало: світло тут – штучне, та і те зводиться до мінімуму. А птахів відгодовують за рахунок стимуляторів росту і практично повного обмеження їх у русі. Імунітет при цьому низький, ризик інфекцій – високий, а максимальна вага досягається за найкоротший термін – у середньому за шість тижнів, замість потрібних чотирьох місяців. 

 

Органічна курка, порівняно з цим, виглядає ледве не рафінованим продуктом. На жаль, споживчі стандарти і вимоги іноді занижуються через наплив виробників, чиї ціни на продукти так само низькі, як і їх якість. Через це нормальний органічний товар сприймається як щось екстраординарне, а жахливі умови утримання тварин навпаки виглядають буденністю.

Найочевиднішою відмінністю між органічним птахівництвом і промисловим є ціна. У світлі того, що на біофермах використовують тільки спеціально розроблені корми з натуральних компонентів (вирощених у чистому ґрунті без пестицидів), а птахів утримують у вільних умовах, їх вартість вища за ту, що вказана на тушці звичайного бройлера з клітки.

 

Так, французька фермерська компанія les Fermiers Landais уже понад п’ятдесят років дотримується традиції органічного птахівництва і не збирається їх зраджувати. Принцип, за яким тут вирощують органічну курку, базується на повній забороні утримання птиці в клітці. Придумані в середині минулого століття мобільні курники, іменовані marensine (дерев’яні будиночки без електрики), використовуються в les Fermiers Landais донині. Їх переносять з одного місця в інше у лісі – таким чином, птахи харчуються травами, личинками й комахами, не порушуючи при цьому екосистему.

 

Це і є основний принцип ведення біогосподарства – захищати тварин і тримати їх у кращому середовищі. Крім того, в les Fermiers Landais з великою увагою ставляться до кожної ланки ланцюжка виробництва: сортування тушок, упаковка, оброблення та забій – на кожному етапі не обходиться без ручної праці.

Вирощена в природному середовищі, на натуральному кормі, без єдиного грама антибіотиків – тільки за цих умов курка органічна може бути такою на всі 100%. Вітамінна цінність, смакові якості і корисність такого м’яса не обговорюються.

 

Фермери Ланди стали першими, хто пройшов сертифікацію Label Rouge і продукція компанії здобула цей престижний французький знак якості. Завдяки вільному вигулу та вільному утриманню птиці компанія має право використовувати у маркуванні поняття «free ranch». У 2006 році les Fermiers Landais отримала сертифікат IFS – виший рівень визнання у сфері безпеки продуктів харчування.

Але тільки свідомість споживача може призвести до того, що продаж органічного м’яса стане буденністю, витісняючи з ринку птицю, набиту гормонами вщерть.

 

Купити органічну курку St Sever від французької компанії les Fermiers Landais можна в магазинах Good Wine. Замовити онлайн – за допомогою послуги доставки їжі ОСОБИСТИЙ ПОМІЧНИК. 

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!