Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Нова колекція японського посуду. KINTO

11 Червень 2015

Японська компанія KINTO сьогодні виробляє широку гаму продукції —  від столового посуду до інтер’єрних аксесуарів, які характеризує прекрасний дизайн і функціональність.  

 

А в момент заснування у 1972 році KINTO всього лише була оптовим продавцем фарфорового і керамічного столового посуду в японській префектурі Сіга. У 70-х компанія стала дистриб’ютором столового посуду, зробленого в Японії; з 80-х по 2000-ний вона вже імпортер посуду та виробів зі скла обраних європейських брендів у Японії. У середині 90-х у компанії визнали, що японцям потрібен новий посуд для кухні і столу, і почали своє виробництво. У 2009 ця нова японська продукція пішла на експорт по всьому світові.

Для неспішного проведення часу, а саме для приготування кави за методом «пуровер» (pour-over) і для насолоди нею, KINTO в серпні 2014 випустила нову серію SLOW COFFEE STYLE. На думку дизайнерів SLOW COFFEE STYLE, багатство приходить повільно. Багату каву за методом «пуровер» приготувати просто, якщо у вас є кавові зерна, кип’ячена вода, фільтр, глечик-заварник і чашка. У цій серії для глечика передбачено два фільтри: один із нержавіючої сталі з отворами в 0.25 мм і другий – паперовий: перший дозволяє «вичавити» більше масел із кавових зерен, і, відповідно, посилити аромат, а другий робить каву чистішою.

 

Який би фільтр ви не використали, для приготування кави потрібно вставити фільтр у глечик, потім насипати у фільтр приблизно 20 г (для 300 мл) або 40 г (для 600 мл) меленої кави, потім підібрати співвідношення гарячої води і меленої кави відповідно до ваших смакових уподобань – наприклад, на одну чашку 10 г мелених зерен для 150 мл відфільтрованої кави. Налийте невелику кількість гарячої води в центр засипаної меленої кави і дайте їй розкритися протягом 30 с, потім повільно додавайте гарячу воду, «малюючи» спіраль від центру, поки рівень відфільтрованої кави не зрівняється з білими крапками-відмітками: 2 чашки (300мл) та 4 чашки (600 мл). Вийміть фільтр, налийте напій у чашку і насолоджуйтеся «повільною кавою».

На паризькій виставці предметів для дому Maison&Objet у січні цього року був представлений новий бренд компанії KINTO — Atelier "Tete", під яким випускається столовий посуд. Ключовим словом у концепції Atelier "Tete" є «рука» (Tete по-японськи означає «рука»): насолода слідами ручної роботи, результат якої можна тримати в руках. Посуд під новим брендом виготовляється з найкращою якістю за старими японськими методами.

Наприклад, серія посуду Dune, де глянцева глазур на чистому фарфорі викликає відчуття прозорості і дає приємний колір кожному предмету. Білий необроблений фарфор сам по собі дуже прозорий, обраний у якості основи він підкреслює колір глазурі. «Потічок» глазурі по нерівній поверхні і хвилястих краях створює відтінки в палевому кольорі і різноманітність у зовнішньому вигляді кожного предмета.

 

Або серія Grotto, де м’яка і тепла атмосфера народжується від ручної роботи, яка забезпечує індивідуальність кожного предмета. Сліди ручної роботи легко помітити у формі м’яких країв, у ручках чашок і обробці поверхонь. Неповторність колірних відтінків і м’яких ліній ручного глазурування, за словами дизайнерів Grotto, викликає бажання мати хоча б одну чашку з цієї серії. Втім, таке бажання поширюється на всю гамму продукції KINTO.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!