Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Сібас і дорадо. Класичний рецепт

10 Червень 2015

Риба та морепродукти – справжня віддушина для тих, хто не їсть м’яса, приділяє увагу підрахунку калорій або просто любить дари моря. Крім того, до гурманської вишуканості ми отримуємо ще й пристойну порцію білків. Готувати свіжу рибу так само просто і швидко, як і їсти її. Особливо якщо купити дорадо – вишукану і впізнавану. 

 

Пласке, овальне тіло зі скошеним профілем голови не дозволить сплутати цю рибу з жодним іншим видом. М’ясо у неї щільної текстури, біле з солодкуватим присмаком і мінімумом кісток. Сібаса (лаврака) також важко сплутати з іншими видами риб. У нього витягнуте тіло, загострена голова і досить темна луска. 

Обидва види водяться у східній частині Атлантичного океану і в Середземному морі, зокрема – біля берегів Італії, Іспанії, Туреччини та Греції. Але продаж цієї риби цілком можливий і в інших точках планети: завдяки правильній логістиці і зберіганню, можна купити лаврак і дорадо в Києві: з моменту вилову на льоду або в холодильнику рибу можна тримати до 14 днів, не застосовуючи заморожування. 

 

Дорадо і сібас (лаврак) вважаються дієтичними видами. Крім того, навіть мінімальна кількість жирів у їх складі корисна для здоров’я. При цьому їх неймовірно легко готувати. Купити лаврак до вечері, означає приготувати його максимум за 25 хвилин з урахуванням сервірування столу. 

 

Класичний рецепт запеченої риби у фользі не потребує практично ніяких навичок, крім здатності акуратно помістити рибу в кулінарний рукав або на лист фольги, присипати її сіллю, спеціями і збризнути лимонним соком. Це стосується майже будь-якого виду риби. А у випадку з дорадо купити свіжу тушку вранці – це те ж саме, що забезпечити собі швидку, корисну і дуже смачну вечерю увечері.  Подавати готову рибу рекомендується з білим сухим вином.

 

Ціна. Дорадо, лаврак можна купити у відділі риби і морепродуктів Good Wine: 095 284 61 71.

Замовити онлайн – послуга Особистий Помічник. 

 
 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!