Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Органічні овочі: натуральні продукти від грядки до прилавка

4 Червень 2015

Органічні овочі – це не просто сезонні помідори або морква з грядки. Займатися біопродуктами для виробника фактично означає нести відповідальність за здоров’я покупця. Ось чому в цьому рівнянні «сівба + визрівання + відбір + переробка» (включаючи упаковку та маркування) не повинно бути жодного синтетичного компонента. Органіка означає:

 - повна відмова від використання пестицидів та нітратів;
 - ніяких регуляторів росту та мінеральних добрив;
 - вирощування у природному середовищі;
 - відмова від генетично модифікованої продукції.

Свого часу ярлик «без ГМО» став чимось на зразок глузування. Окремі чесні виробники біопродукції були змушені загубитися серед тих, хто просто спекулював на підсвідомому бажанні покупця нести додому лише найкорисніше і найсвіжіше. Власне, в цьому і полягає найбільший парадокс такого просунутого у всіх смислах 21 століття: маючи можливість налагодити вирощування органічних овочів без хімічного втручання, більшість виробників піддаються спокусі зекономити, прискорити процес і зробити смак виразнішим.

 

Продаж виключно натуральних продуктів уже став візиткою Good Wine. При цьому нам особливо приємно, що органічні овочі і фрукти ми закупляємо не тільки у європейських постачальників, а і в українських фермерів. Один із представників останніх – Олексій Романченко: його органічний комплекс має офіційний сертифікат виробництва з 2013 року. Петрушка, рукола, м’ята, базилік, кріп, кінза, зелена цибуля та огірки від Романченка вирощені в органічному ґрунті без використання мінеральних добрив, не піддаються хімічній обробці і поливаються чистою водою без добавок.

Єдиного стандарту виробництва органіки у всьому світі поки що не існує. Як мінімум, є безліч дрібних відмінностей в рамках окремо взятої держави на рівні сільського господарства, що часто позначається на вартості товару. Ціна на органічні овочі, як правило, вища за ту, що вказана на продукції, вирощеній на пестицидах.

 

Але факт залишається фактом – прагнення покупця купувати тільки біопродукти продиктована, в першу чергу, елементарним бажанням їсти лише те, що корисно. І це прагнення за останні роки перетворюється у звичку, що дає органічним овочам статус затребуваних, поступово виводячи їх із категорії «для обраних». Адже, по суті, це товар для всіх, хто не хоче їсти нітрати на вечерю, як би красиво вони не виглядали в оболонці свіжих огірків або яскраво-жовтої кукурудзи. 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!