Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Органічні фрукти: стиль життя і турбота про здоров’я

4 Червень 2015

Введення біопродуктів у раціон коротко можна назвати першою ознакою свідомого підходу до власного здоров’я. Найменше, що людина може зробити собі на користь, це харчуватися тим, що не завдає шкоди її організму. На жаль, аромат полуниці навіть у сезон не завжди говорить про те, що вона «справжня». У гонитві за тим, щоб фрукти виглядали красиво, наче з картинки, виробники готові шпигувати їх чим завгодно, лише б надати їм товарного вигляду. Покупці, у свою чергу, часто женуться за вітамінами, за замовчуванням сприймаючи будь-який фрукт як чисту органіку.

Фрукти органічні відрізняються від фруктів пестицидних частіше за все, як не сумно, цінником. Вища вартість обумовлена тим, що відповідальним фермерам доводиться витрачати набагато більше зусиль, часу і відповідно – коштів, щоб полуниця була полуницею, а малина – малиною, без бонусу у вигляді нітратів. На державному рівні сільськогосподарський ринок поки що не може бути настільки чистим, щоб органічні фрукти за одну мить заполонили всі прилавки і стали буденністю. Ціна на продукцію, вирощену прискореним методом із додаванням хіміко-синтетичних речовин, поки що виставляє біопродукти у світлі селективного товару.

 

Продаж органічних фруктів – це певний знак якості об’єктів торгівлі, які не бояться просувати органіку на ринку. У Good Wine продукти, вирощені натуральним способом у натуральному ґрунті, частково приїздять із Європи: ківі з Греції, груші, яблука і авокадо – з Голландії. Але в той же час пишаємося тим, що в нашому асортименті є біопродукція і від українських фермерів: зокрема – лохину, малину, полуницю і ожину ми отримуємо з Київської області. Невелику, але дуже цінну перевагу органічним фруктам з України дає те, що їх шлях до Good Wine набагато коротший, ніж для європейських «колег».

Штучні ароматизатори і барвники, процес мінералізації та рафінування, додавання сторонніх хімічних речовин та інші механізми перетворення фруктів у справжні експонати ідеальної форми вбивають при цьому їх вміст. Рівень поживних речовин знижується, вітамінний комплекс втрачає свою цінність – сам по собі такий фрукт може зіграти, хіба що, роль елемента натюрморту, мертвої природи.

 

Органічний підхід до сівозміни, добрив, боротьби з шкідниками, а також збирання, зберігання і переробки фруктів навпаки допомагає зберегти харчову цінність плодів. Крім того, один раз зрівнявши аромат і смак біопродуктів із таким ж фруктами і овочами, вирощеними на стимуляторах росту та інших синтетичних добавках, можна безпомилково визначити, які з них дійсно натуральні, і які – смачніші.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!