Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Універсальний гриль Kamado Joe

4 Червень 2015

Гриль Kamado Joe його виробники з передмістя Атланти називають кращим у світі. Таке твердження часто викликає скептичну усмішку, тому давайте розберемося, які можуть бути підстави для цього. 

 

1. Універсальність: завдяки різним поверхням можна смажити м’ясо, сосиски, рибу, овочі; підрум’янювати стейк за високої температури, залишаючи красиві смужки від припалювання решіткою; коптити рибу; або пекти піцу чи хліб. Чому такі можливості не пропонують інші виробники в базовій комплектації, а примушують купувати додаткові аксесуари? – запитують творці Kamado Joe.

 

2. Традиційна решітка тут розділена на дві половинки з можливістю піднімати одну з них на бажану висоту, і таким чином регулювати температуру, інтенсивність жару. Завдяки цій системі Divide & Conquer можна одночасно смажити м’ясо на одній половинці, розташованій нижче, і овочі – на другій, встановленій вище — немає необхідності весь час перевіряти, чи овочі не підгоріли, поки просмажується м’ясо.   

 

3. Керамічний корпус гриля з відкидною кришкою, на який виробник дає пожиттєву гарантію, забезпечує хорошу теплоізоляцію. Це не тільки зменшує втрати тепла під час приготування, але і дозволяє готувати при значно вищих або нижчих температурах протягом тривалого часу. Сюди слід додати можливість точного регулювання температури.

 

4. Яйцеподібна форма гриля змушує жар циркулювати всередині нього, що приводить до рівномірного розподілу жару, швидшого приготування і менших втрат вологи, тобто жар залишається в грилі, а соковитість – у м’ясі.  

 

5. Гриль спроектований для роботи на шматковому деревному вугіллі, яке отримують із справжнього дерева, тому у приготованих страв в ароматі зберігається приємний «димок» дров, які горять. Крім того, при використанні шматкового деревного вугілля залишається набагато менше золи, ніж у випадку з традиційними брикетами, тому що деревне вугілля вигоряє чистіше. Але зола все-таки залишається, і щоб прибрати її було легше і навколо було чистіше, передбачено висувний лоток для золи.  

Гриль  Kamado Joe приводиться в робочий стан для готування за 15 хвилин — це часто буває швидше, ніж підготовка продуктів для поміщення в гриль.

Керамічний корпус гриля встановлюється на міцні, стійкі ніжки, до яких прикріплені коліщата, які обертаються, отже ніяких надзусиль для його пересування докладати не треба, так само як і боятися, що він перекинеться. 

 

У нашому магазині з’явилася найбільша версія Kamado Joe — червоний Big Joe 24. Нагадуємо, що на 6 грилів, які були презентовані на BBQ PARTY 6 червня, після заходу діє знижка 10 000 гривень. Деталі – у співробітників магазину або у Особистого Помічника.  

Спасибо, ваше мнение важно для нас!