Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Правила винороба. Джорджіо Пеліссеро

28 Травень 2015

Фото: Guige to Good Wine

 

Azienda Agricola Pelissero, район Треізо, Барбареско, П’ємонт, Італія. Флагманською продукцією своєї виноробні сам Пеліссеро називає вина Pelissero Barbaresco Tulin і Pelissero Barbaresco Vanotu. 

 

У МОЇХ ЖИЛАХ замість крові тече Nebbiolo. Якщо ви зараз надріжете мені руку, воно присне на вас. Але краще не намагайтеся цього робити. 

 

КОЛИ ВИ ТІЛЬКИ починаєте керувати автомобілем, ви вибираєте спочатку щось простіше, а вже потім – складніше і «крутіше». Так ось, Barbera – це Fiat, а Nebbiolo  – це вже Ferrari.

 

ВИ НАБАГАТО ЧАСТІШЕ можете побачити мене за кермом трактора на моїх виноградниках, ніж коли я виступаю в костюмі перед аудиторією. 

 

ЯКЩО ВИ ВИРІШИЛИ виробляти бокали, то від вашої ідеї до її втілення може пройти три тижні або три-чотири місяці. З вином – усе по-іншому. Шлях від посадки лози до першої пляшки займає 10 років. 

 

ЧИ ЛЮБЛЮ я в житті щось так само, як вино? (Сміється). Ну ви розумієте. Жінок, звичайно. Хоча повинен був сказати, що спорт. Спорт, окей. 

 

ЧОМУ ЛЮДИ П’ЮТЬ ВИНО? Вино – це частина культури різних частин нашого світу. Вино – це не просто те, що ви п’єте. Кожен ковток вина – це частина культури і частина історії. 

 

ЩОБ ЗРОБИТИ ХОРОШЕ ВИНО, потрібна пристрасть, потрібна енергія, і, що важливо, – слідувати одній лінії. І в цій лінії повинно міститися те, що називається вашим власним стилем. 

 

ШЕФ-КУХАР може зробити 50 тарілок однієї й тієї ж страви за один вечір, винороб – максимум 50 вінтажів за все життя. Тому у нас набагато менше прав на помилку. 

 

ТИ ПОВИНЕН бути залучений у всі аспекти виноробства. І вино повинно бути частиною твоєї крові, не просто стилем життя, а частиною твого коріння. Коли мешканці великих міст говорять, що хочуть все кинути, поїхати в село і робити вино, я їм відповідаю, що набагато простіше піти і купити пляшку хорошого вина. І набагато дешевше (сміється). 

 

Я АБСОЛЮТНО ЩАСЛИВА людина. Постійно. Коли маю можливість зустрітися з хорошою людиною, відкрити пляшку хорошого вина і розділити її з кимось, хто любить вино як я, це кращий момент у моєму житті. 

 

З Джорджіо Пеліссеро спілкувалася Юлія МакГаффі.

Вина Джорджіо можна знайти в магазинах Good Wine і замовити в нашому онлайн-магазині.  

Спасибо, ваше мнение важно для нас!