Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Гід по натуральній кондитерці: цукерки, печиво та інше

27 Травень 2015

Ще сто років тому в кондитерській справі не могло бути нічого більш природного, ніж використання тільки натуральних інгредієнтів. Але в нинішніх реаліях натуральне печиво купити набагато складніше, ніж напівсинтетичний шоколадний батончик, яких десятки видів у будь-якому магазині. Сьогодні збереження оригінальних технологій і відмова від консервантів – це складний і свідомий вибір виробника. 

 

У британській компанії Artisan Biscuits, наприклад, за 70 років її існування шеф-кондитер змінився всього один раз, а спосіб приготування пісочного печива – жодного разу. У рецепті – тільки натуральні компоненти від кращих фермерів із різних куточків Англії, а саме печиво буквально робиться вручну. Із механічних пристосувань у кондитерському цеху Artisan Biscuits – тільки машина з бронзовим пресом для формовки, якій стільки ж років, скільки й компанії. 

 

Особливого шарму продукції надає розподіл на види «для дорослих» (Caffè Dolcetti, Elegant&English, Butterflies) і «для дітей» (у формі звірів і казкових героїв, що супроводжуються повчальними історіями і віршиками на упаковці). 

Аналогічні традиції намагається створювати і команда кондитерів Good Wine. Україна поки що не є країною, де можна купити натуральне печиво, зробивши пару кроків від будинку до найближчого супермаркету. Тому продаж і використання природних компонентів продиктований, у першу чергу, нашим бажанням популяризувати подібну продукцію і зробити її доступнішою. Для приготування натурального печива ми використовуємо інгредієнти французького і бельгійського виробництва, з урахуванням багатовікових кондитерських традицій цих двох країн. Борошно, яйця, молоко, сир і цукор закупаємо в українських фермерів. 

 

Для молодих компаній налагодити виробництво і визначити адекватну вартість повністю натуральних кондитерських виробів – завдання важке, але здійсненне. SmakoJAne, «Бабене», пирогова «Николай» справляються з виготовленням печива. А купити натуральні цукерки можна у Lol&Pop і Honey Bunny.

 

Серед європейських маститих шоколатьє вражають 80 років досвіду легендарної французької компанії Mathez, чия спеціалізація – трюфелі усіх видів. Спектр смаків та ароматів приголомшує: полуниця, малина, груша, манго, горіх, імбир, перець чилі, локриця, апельсиновий і лимонний цукат, какао-боби, солона карамель, нуга, а також віскі, куантро, ігристе вино і навіть смак тістечок макарун. З 2002 року Mathez має офіційний статус BRC (всесвітній стандарт харчової безпеки британського консорціуму підприємств роздрібної торгівлі) і неофіційний світовий титул «короля трюфелів».

 

Знамениті бельгійські цукерки Pralibel, у свою чергу, можна назвати «королем праліне»: понад 200 видів абсолютно різних, часом неочікуваних начинок (ірисок, лікерів, ганашів, марципанів), поміщених у тонку шоколадну оболонку. Особливої уваги заслуговує праліне у формі крихітних чашок кави з різним наповнювачем. Усі цукерки абсолютно натуральні, без краплі трансжирів, виготовлені з кращих какао-бобів Африки, Азії та Південної Америки.

 

Окремо стоїть іспанська, порівняно молода компанія Rabitos Royal, яка існує з 1989 року. Від батьків бізнес перейшов до дітей, але рецепт незвичайних солодощів залишився незмінним: середземноморський сушений інжир у шоколаді, начинений трюфельно-лікерною начинкою. Чи варто говорити, що в цьому сімейному бізнесі також поважають натуральні продукти і не відступають від їх використання?

 

Інші натуральні цукерки можна купити, наприклад, у бельгійської компанії Duva (вишня в шоколаді) або у німецької марки із світовим іменем Niederegger, яка випускає марципани уже понад 200 років.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!