Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Good Wine на Мечникова

(044) 390-79-62,

(050) 464-66-02, 9-075

Офіс-менеджер

(044) 390-75-00

Good Wine на Оболоні

(044) 390-79-64,

(050) 388-46-65

Lucky Restaurant Vinotheque

(095) 299-07-99

Good Wine в ЦУМі

(050) 267-00-00

BAKEHOUSE

(095) 284 61 92

Інтернет-магазин алкоголю

(050) 385-04-68

101 Wine Bar

(050) 400 22 57

Інтернет-магазин аксесуарів

(050) 393-43-19

Sushi&Grill Bar

(050) 315 65 69

Особистий помічник

(050) 041-41-41

Пошукова форма

Новини

Гід по моцареллі

22 Травень 2015

Моцарелла справді унікальний продукт. Уявіть, що до винаходу пластика та вакууму цей ніжний сир, що зберігається в розсолі, можна було спробувати тільки в Кампаньї та Апулії. Сьогодні купити моцареллу ді буфала в Києві не проблема. Що може бути краще? Гід допоможе розібратися у видах м’якого сиру та трішки зорієнтуватися у виробниках.

 

Що таке моцарелла?

 

Моцарелла – це свіжий, м’який, фарфорово-білий сир із коров’ячого або буйволячого молока. Його, оригінальний сир, готують лише в 7 провінціях на південному заході Італії і доставляють по всьому світові. Сировари вручну замішують сир із молока, яке згорнулося, так само, як пекарі замішують тісто, доки воно не стане однорідним. Потім отриману суміш розтягують і розрізають, формуючи порційні головки сиру. Від назви цього процесу – mozzarutta («відрізати», - італ.) – сир і отримує свою назву.

 

Сформовані кулі різних форм і розмірів вимочують у розсолі. У визрілому сирі скоринка, що ледве намічається, приховує м’який, молодий сир. Купити моцареллу в Києві можна різну: від от 2-сантиметрових кульок із вершковим смаком із коров’ячого молока до грушоподібних важких (до 600 г) голівок із буйволячого. 

 

Ціна на моцареллу в Києві може практично не відрізнятися від цінника на батьківщині. Продаж моцарелли й до сьогодні потребує уважності та вмілого ставлення. Найсвіжіший сир зберігається лічені дні, максимум тижні. Дома поєднуємо сир із легкими білими винами або готуємо класичні страви із сиром – піцу, лазанью, салат капрезе. Але не ними єдиними. На прикладі чотирьох сирів – моцарелли різного «віку» і складу, експериментуємо на кухні правильно. Для гарантування потрібного смаку вибираємо одного з італійських виробників, який першим отримав сертифікат міжнародної якості ISO 9001 і досі використовує дві лабораторії контролю: сирого молока на вході та тестування готового продукту. Моцарелла від Francia Latticini.

 

Моцарелла в Києві купити і замовити онлайн

Mozzarella di Mucca Bocconcino, Francia Latticini – м’який ніжний сир, виготовлений із коров’ячого молока. Класична моцарелла з коров’ячого молока, яка ідеально підходить до овочевих салатів. Поєднувати зі шпинатом і запеченими перцями.

 

Mozzarella di Mucca Zarina, Francia Latticini – преміальний продукт із найвідбірнішого молока. Ніжний сир із солодкуватим присмаком варто подавати як закуску, додавши до нього трішки свіжої полуниці і базилікової заправки.

 

Mozzarella di Mucca Ovolo, Francia Latticini маленькі сирні кульки з вираженим, наче концентрованим, вершковим смаком. Приправити песто, а ще краще подати як самостійну закуску з білим, не дуже кислотним вином

 

Mozzarella di Bufala, Campania Felix виготовляється із найсвіжішого незбираного молока буйволиць. Класичний сир, який добре поєднується з сезонними фруктами, наприклад, персиком і свіжою руколою в салаті. Свіжою оливковою олією, сіллю, перцем та ароматними томатами – в салаті. Але якщо у складі сиру буде трюфель –  потрудіться зробити так, щоб нічого не заважало його вираженому смакові. Молодий сир любить сміливі експерименти. Головне правило – не переборщити з інгредієнтами. 

 

Моцареллу ді буффало купити в Києві можна в магазинах Good Wine. 

Сімейна компанія Agrozootecnica Marchesa di Enrico Parente & C. S.n.s. із Кампаньї уже понад 100 років займається розведенням буйволиць. Із їх молока під ТМ Campania Felix вона виготовляє ніжну смачну моцареллу (mozarella di bufala), а також рікотту та деякі інші сири. Ще в 1919 році Енріко Паренте, засновник компанії, сказав, що для отримання моцарелли найвищої якості необхідно всього 4 інгредієнти: свіже молоко буйволиць, живі молочні культури, сичужний фермент і сіль. Сьогодні моцарелла Campania Felix як і раніше виробляється тільки із цих складових.
 

Вартість моцарелли в Києві можете дізнатися через наш сервіс доставки їжі –  Особистий Помічник.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!