Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Гід по моцареллі

22 Травень 2015

Моцарелла справді унікальний продукт. Уявіть, що до винаходу пластика та вакууму цей ніжний сир, що зберігається в розсолі, можна було спробувати тільки в Кампаньї та Апулії. Сьогодні купити моцареллу ді буфала в Києві не проблема. Що може бути краще? Гід допоможе розібратися у видах м’якого сиру та трішки зорієнтуватися у виробниках.

 

Що таке моцарелла?

 

Моцарелла – це свіжий, м’який, фарфорово-білий сир із коров’ячого або буйволячого молока. Його, оригінальний сир, готують лише в 7 провінціях на південному заході Італії і доставляють по всьому світові. Сировари вручну замішують сир із молока, яке згорнулося, так само, як пекарі замішують тісто, доки воно не стане однорідним. Потім отриману суміш розтягують і розрізають, формуючи порційні головки сиру. Від назви цього процесу – mozzarutta («відрізати», - італ.) – сир і отримує свою назву.

 

Сформовані кулі різних форм і розмірів вимочують у розсолі. У визрілому сирі скоринка, що ледве намічається, приховує м’який, молодий сир. Купити моцареллу в Києві можна різну: від от 2-сантиметрових кульок із вершковим смаком із коров’ячого молока до грушоподібних важких (до 600 г) голівок із буйволячого. 

 

Ціна на моцареллу в Києві може практично не відрізнятися від цінника на батьківщині. Продаж моцарелли й до сьогодні потребує уважності та вмілого ставлення. Найсвіжіший сир зберігається лічені дні, максимум тижні. Дома поєднуємо сир із легкими білими винами або готуємо класичні страви із сиром – піцу, лазанью, салат капрезе. Але не ними єдиними. На прикладі чотирьох сирів – моцарелли різного «віку» і складу, експериментуємо на кухні правильно. Для гарантування потрібного смаку вибираємо одного з італійських виробників, який першим отримав сертифікат міжнародної якості ISO 9001 і досі використовує дві лабораторії контролю: сирого молока на вході та тестування готового продукту. Моцарелла від Francia Latticini.

 

Моцарелла в Києві купити і замовити онлайн

Mozzarella di Mucca Bocconcino, Francia Latticini – м’який ніжний сир, виготовлений із коров’ячого молока. Класична моцарелла з коров’ячого молока, яка ідеально підходить до овочевих салатів. Поєднувати зі шпинатом і запеченими перцями.

 

Mozzarella di Mucca Zarina, Francia Latticini – преміальний продукт із найвідбірнішого молока. Ніжний сир із солодкуватим присмаком варто подавати як закуску, додавши до нього трішки свіжої полуниці і базилікової заправки.

 

Mozzarella di Mucca Ovolo, Francia Latticini маленькі сирні кульки з вираженим, наче концентрованим, вершковим смаком. Приправити песто, а ще краще подати як самостійну закуску з білим, не дуже кислотним вином

 

Mozzarella di Bufala, Campania Felix виготовляється із найсвіжішого незбираного молока буйволиць. Класичний сир, який добре поєднується з сезонними фруктами, наприклад, персиком і свіжою руколою в салаті. Свіжою оливковою олією, сіллю, перцем та ароматними томатами – в салаті. Але якщо у складі сиру буде трюфель –  потрудіться зробити так, щоб нічого не заважало його вираженому смакові. Молодий сир любить сміливі експерименти. Головне правило – не переборщити з інгредієнтами. 

 

Моцареллу ді буффало купити в Києві можна в магазинах Good Wine. 

Сімейна компанія Agrozootecnica Marchesa di Enrico Parente & C. S.n.s. із Кампаньї уже понад 100 років займається розведенням буйволиць. Із їх молока під ТМ Campania Felix вона виготовляє ніжну смачну моцареллу (mozarella di bufala), а також рікотту та деякі інші сири. Ще в 1919 році Енріко Паренте, засновник компанії, сказав, що для отримання моцарелли найвищої якості необхідно всього 4 інгредієнти: свіже молоко буйволиць, живі молочні культури, сичужний фермент і сіль. Сьогодні моцарелла Campania Felix як і раніше виробляється тільки із цих складових.
 

Вартість моцарелли в Києві можете дізнатися через наш сервіс доставки їжі –  Особистий Помічник.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!