Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Швейцарські сири з особливим статусом

22 Травень 2015

Швейцарська компанія Cremo, заснована в 1927 році, на світовому ринку молочної продукції має особливий статус. Тут шанують традиції і борються за їх збереження. Усі чотири сорти сиру, про які йтиметься далі, мають сертифікат AOC (Appellation d'origine contrôlée). Цей статус вказує на справжність технологій у виробництві певної продукції. У разі Cremo це стосується технологій сироваріння (включаючи критерій географічної локації і рівень якості сировини). Таким чином, традиції Cremo об’єднують гурманів по всьому світові, даючи можливість купити в Києві, Берні, Парижі та Сіднеї і емменталь, і грюєр, і раклет, і тет де Муан.

 
Тет де Муан (Tête de Moine)

Сир витримується близько трьох місяців виключно на полицях з ялинових дощок, які дають йому неповторний аромат. Але головною його родзинкою є спосіб нарізки. Щоб повною мірою насолодитися смаком тет де Муан, потрібно зішкребти його тонкою стружкою за допомогою жіролі – спеціального ножа. Це просте у своїй геніальності пристосування більш ніж популярне серед справжніх цінителів сиру.

Купити тет де Муан у Києві сьогодні можна, практично не виходячи з дому, але його історія починається ще в 12 столітті – в абатстві Беллі, розташованому в кантоні Берн. Круговий спосіб нарізки асоціюється з чернечим постригом, звідки й бере початок незвичайна назва сиру: tête de moine – фр. «голова монаха». 

 
Грюєр (Gruyere)

Виготовлений із непастеризованого молока і сичугової закваски, традиційний швейцарський сир грюєр можна назвати хамелеоном серед твердих сортів. Залежно від терміну витримки (від 5 до 18 місяців), його аромат варіюється від м’якого горіхового до яскраво вираженого землистого.

Компанія Cremo пропонує чотири різновиди грюєра: classic, corsé, gourmet, reserve.

 
Емменталь (Emmentaler)

Добре знайомий споживачу завдяки великим порожнинам у текстурі, емменталь від різних виробників часто називають просто «швейцарським сиром». Але оригінальний рецепт із долини Емме використовується тільки для виробництва сорту Emmentaler Suisse компанії Cremo. Цей же сорт має статус AOC. Сир витримується від 4 до 14 місяців і традиційно використовується для фондю і запікання. Крім того, за солодкуватий присмак і кумедні отвори емменталь люблять діти – в форматі тонких скибочок для сендвічів.

Раклет (Raclette)

Ніжний, з маслянистою текстурою, раклет витримується 11 місяців і має характерний різкий аромат. Частіше за все використовується для приготування однойменної страви: сир розплавляють у спеціальному настільному грилі і поливають ним різні види ковбас і варену картоплю. Подають із маринованими корнішонами, гірчицею і свіжим хлібом.

Через майже 90 років з моменту заснування компанія Cremo продовжує відігравати роль сполучної ланки між любителями сиру з різних країн і унікальними місцями народження  деяких його сортів. Заводи з виробництва справжнього грюєру, наприклад, сьогодні можна знайти тільки в декількох кантонах. Але при цьому поставки продукції Cremo налагоджені по всьому світові. Таким чином, можна купити в Києві тет де муан, головку раклет або той же грюєр і на час однієї вечері відчути себе у Швейцарії.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!