Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Датський дизайн для кави та чаю. Stelton

18 Травень 2015

Двоє друзів Нілс Стеллан Хом (Niels Stellan Høm) та Картон Маделер (Carton Madelaire) 50 років тому поєднали свої імена і створили один із найвідоміших сьогодні данських дизайнерських брендів – Stelton.

Нові перспективи для компанії відкрилися, коли керуючим директором став Пітер Холмблад, прийомний син Арне Якобсена — відомого данського архітектора та дизайнера. Пітер був переконаний, що предметам Stelton життєво необхідний новий дизайн, оскільки занадто багато компаній виготовляли однакову продукцію. Природно, що за допомогою він звернувся до свого вітчима. Але йому лише один раз вдалося переконати Арне Якобсена зробити щось для компанії, показавши тому свою власну зарисовку нових предметів. Арне Якобсен назвав ці зарисовки безпорадними і взявся за створення лінійки чайного і кофейного сервізу Cylinda, яка також включала миски, відерце для льоду та глечик — усе із нержавіючої сталі. Cylinda-Line отримала ID Prize за інновацію і дизайн у 1967 році.

У 2004 році новий власник компанії запросив до співпраці багатьох відомих дизайнерів і поряд із традиційними «циліндричними» предметами з’явилися колекції з іншими формами.

Theo

У цій колекції є все для аутентичної чайної церемонії. Заварний чайник виготовлений із чорнувато-коричневої класичної скандинавської кераміки і має оздоблення із чавуну. Щоб зв’язати заварник з азіатською чайною культурою, його кришку і ручку зробили з бамбуку. Простота чайника і його чисті лінії не напружують погляд, що сприяє приємному, неспішному чайному ритуалу. До лінійки Theo також входять кружки, підігрівач для чайника і мініатюрні миски, які можна використовувати для зберігання використаних чайних пакетиків.

Дизайн: 2014 Francis Cayouette

 

Emma

До популярної лінійки Emma входять вакуумні кружки, звичайні кружки, цукерниці та молочники ніжних відтінків голубого кольору разом із сервірувальним підносом. У цій лінійці простежуються нюанси ретро-стилю, які поєднуються з такими матеріалами, як сталь, дерево і фарфор. Минулого року лінійка Emma поповнилася керамічними мисками, які згодяться для подачі сніданку або легких закусок протягом дня.

Дизайн: 2014 HolmbäckNordentoft

 

To Go 2.0

Прекрасно підходить для того, щоб взяти улюблений напій в дорогу. Кружка To Go 2.0 має «розумну» функцію, яка полегшує відкриття і закриття кружки на ходу. З неї можна пити як із звичайної кружки. На думку виробника, за допомогою кружки To Go 2.0, зробленої із пластика та нержавіючої сталі, можна робити внесок у збереження природних ресурсів, відмовляючись від одноразових паперових або пластикових стаканчиків, у які зазвичай наливають каву або чай на винос.

Дизайн: (2012/2014) Stelton

Спасибо, ваше мнение важно для нас!