Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Нове американське крафтове пиво

6 Травень 2015

У нашому відділі крафтового пива вагоме поповнення: 4 культових американських бренди вже з’явились на полицях Good Wine.

Мова йде про Anchor Breweries, Anderson Valley, Flying dog, Rogue.

Чому їх потрібно спробувати негайно, читайте в нашому невеликому огляді.

 

Anchor Breweries 

Anchor Brewery – легендарна пивоварня з Сан-Франциско і перша американська крафтова пивоварня. Саме вона стала рушійною силою крафтової революції в Європі. Багату історію пивоваріння Anchor можна простежити, починаючи ще з часів Каліфорнійської золотої лихоманки, коли німецький пивовар Готліб Брейкл прибув до Сан-Франциско зі своєю сім’єю. У 1871 році Готліб купив старий паб на Пасифік стріт за 3500 доларів США, а потім перетворив його на пивоварню, яка двадцять п’ять років опісля була перейменована в Anchor («Якір»). Ніхто не знає, звідки така назва, але в ній явно простежується натяк на порт Сан-Франциско. У 1971 році, через 100 років після появи пивоварні у світ, її новий власник Фрітц Мейтаг провів перше бутильоване пиво ‒ Anchor Steam® Beer. 

 

Сьогодні Anchor Brewery залишається одним із найтрадиційніших пивоварних заводів в Америці, піонером крафтової революції. Незважаючи на те, що його топові позиції пива (особливо Anchor Steam® Beer) відомі в усьому світі, всі вони, як і раніше, виробляються вручну в красивому мідному варильному цеху Anchor у Сан-Франциско, штат Каліфорнія.

 

Наш асортимент:

Brekle's Brown, Anchor 0,355

IPA, Anchor 0,355

Liberty Ale, Anchor 0,355

Old Foghorn, Anchor 0,355

Steam Beer, Anchor 0,355 

 
Flying Dog

Ніхто і ніколи не поєднував слова «літаюча» і «собака» разом, ніколи ‒ до 1983 року, але Джордж Странахен жадав пригод. Після підкорення другої заввишки гори ‒ К2 ‒ Чогорі, натхненний прекрасними пейзажами, ризикованою і цікавою пригодою, астрофізик зі ступенем доктора наук і засновник Центру Фізики, Джордж заснував пивоварню Flying Dog Brewery. Уже в 90-х Джордж відкрив в Аспені паб Flying Dod BrewPub. Потім разом із Річардом Макінтайром відкрив Денверський пивоварний завод, а через 4 роки ‒ головну пивоварню в штаті Меріленд, США. Крафтова пивоварня виробляє багатий асортимент пива ‒ 10 щорічних сортів, 9 сезонних і 13 сортів органічної лінійки.

 

Наш асортимент:

Easy IPA, Flying Dog 0,355

Pale Ale Classic, Flying Dog 0,355

Raging Bitch Belgian Style IPA, Flying Dog 0,355

Snake Dog IPA, Flying Dog 0,355

 
Anderson Valley Brewing Company
 

Anderson Valley Brewing Company – невелика каліфорнійська компанія, яка була створена в 1987 в містечку Бунвіль у часи зародження в Штатах крафтового пивоваріння. Компанія, що «зросла» з пивного бару, зараз створює видатні елі, портери, стаути та пшеничне пиво.

 

Наш асортимент:

Barney Flats Oatmeal Stout, Anderson Valley 0,355

Hop Ottin' IPA, Anderson Valley 0,355

 
 
Rogue
 

Rogue – одна із найбільш значущих і титулованих пивоварень з Орегону, створена наприкінці 80-х. Ця пивоварня є власне маленькою революцією. Це чесна компанія, яка створює зі споживачем особливі відносини, а не тільки елі.

 

Наш асортимент:

7 Hops IPA, Rogue 0,650

Chocolate Stout, Rogue 0,650

Dead Guy Ale, Rogue 0,355

Hazelnut Brown Ale, Rogue 0,355

Juniper Pale Ale, Rogue 0,355

Mocha Porter, Rogue 0,355

Yellow Snow IPA, Rogue 0,650

 

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!