Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Як це зроблено: кондитерська Good Winе

5 Травень 2015

Шеф-кондитер Good Winе Дмитро Колесниковов про роботу кондитерського цеху, правила роботи кондитерської, що знаходиться в магазині Good Winе і про те, як зробити якісні десерти в українських реаліях.

 

 

ПРО КОМАНДУ

У кондитерській справі важлива злагоджена робота команди ‒ немає таких десертів, які готувала б одна людина від початку і до кінця. У нас зараз у штаті працює 12 кондитерів. Вони готують випічку, креми та «збирають» десерти. Окремий напрямок ‒ це фахівці з роботи з шоколадом і з листковими виробами. Кожен учасник команди робить роботу, яка вимагає ювелірної точності. Приміром, наш зефір на основі свіжих яблук вміють робити всього 3 кондитери. І ще один кондитер-шоколатьє покриває його чорним шоколадом.

ПРО ЯКІСТЬ ІНГРЕДІЄНТІВ

Ми працюємо здебільшого з інгредієнтами імпортного походження ‒ французьким шоколадом з узбережжя Кот Д’Івуар, мадагаскарськими ванільними бобами сорту «Бурбон», французькими вершками, каліфорнійським мигдальним борошном, у тому числі органічним. Намагаємося шукати баланс між ціною і якістю, орієнтуючись в першу чергу на якість і смаковий букет вироблених десертів.

 

Традиційно імпортні складові виробляються в Бельгії чи Франції, тому що в цих країнах існує вікова культура виробництва кондитерських виробів. Наприклад, один із найпримхливіших інгредієнтів для наших круасанів ‒ вершкове масло ‒ приїжджає з Бельгії. Там його навчилися робити так, що листкове тісто на подібному маслі не злипається і не перетворюється на звичайну бріош.

 

Плануємо ряд інгредієнтів імпортувати самостійно, адже так набагато легше контролювати стабільність якості сировини. З українських продуктів ми використовуємо яйця, сир, молоко, цукор і борошно. Молочні продукти ‒ від фермерів, сезонні ягоди і фрукти ‒ локальні.

 

 

ПРО СВІЖІСТЬ

Кондитерський цех знаходиться на 1-му поверсі магазину Good Wine. У продаж тістечка потрапляють через спеціальний ліфт, який безпосередньо з’єднує виробництво і відділ продажів. Поставки піднімаються невеликими партіями до 3-х разів на день, тому будьте впевнені, що еклери, Тірамісу, Естерхазі та інші десерти завжди свіжі.

 

 

ПРО КЛАСИЧНІ ТА АВТОРСЬКІ ДЕСЕРТИ

У нас можна знайти як вишукані авторські розробки, так і всіма улюблений Наполеон і Пташине молоко, виконані в нашому прочитанні. Один із постійних клієнтів увесь час жартує, що сам живе в Австрії, а до нас їздить за тістечком Захер. Свого часу фурор справили десерти Сент-Оноре і Пташине молоко.

 

Ми весь час працюємо над новими смаками та поєднаннями. Наприклад, з останніх новинок ‒ тортик та еклери з шампанським і повітряно-горіховий торт. 100% must-try!

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!