Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Нове від Petrolo: InArno і Bogginamfora

29 Квітень 2015

Вино Petrolo  кращий приклад самовідданої любові людини до виноградної лози. Дещо, що вам потрібно знати про два нових вина від тосканської виноробні. 

 

InArno

Це вино виготовляється з санджовезе, вирощеного на виноградниках сусідів ‒ друзів Луки Санжуста, власника та винороба Petrolo. Він запропонував місцевим виноградарям, які продавали виноград великим виробникам, зробити своє вино. Лука ретельно відібрав виноград і допоміг сусідам провести винофікацію в цементних чанах тими ж методами, які він використовує сам для своїх вин. InArno було розлито в пляшки до літа після збору врожаю, подібно до свіжого к’янті. Так з’явився перший вінтаж. Це данина поваги Petrolo по відношенню до апелласьона DOC Val D’Arno di Sopra. У 1716 році, за наказом Великого герцога Тоскани Козімо III Де Медічі, в Тоскані були офіційно прийняті 4 зони для виробництва вина: Chianti – Carmignano – Pomino – Val d’Arno di Sopra. Цей наказ став першим документом у світі, який відзначив на певній території цінні сфери виноградарства.

 

Bogginanfora

Починаючи з вінтажу 2011 року, Petrolo проводить експериментальну винофікацію партії вина Bòggina в глиняних глечиках об’ємом 300 і 500 л. Сусло або вино контактують з шкіркою приблизно упродовж 6 місяців: від урожаю наприкінці вересня до кінця березня, і повертається в глечики після відділення шкірки для подальшої витримки упродовж 6 місяців. Винофікація проводиться без додавання сульфітів. Як вважають на виноробні Petrolo, тривалий контакт вина з шкіркою дає йому природний захист.

Виробництво цієї особливої партії вина Bòggina, яке називають «Bògginanfora», налічує менше 600 пляшок першого вінтажу 2011 року. Враховуючи якість, яка досягається з використанням такого методу винофікації, який, на думку Луки Санжуста, дуже підходить для «санджовезе», в наступні вінтажі Petrolo може незначно збільшити виробництво вина Bògginanfora. Проводять винофікацію вина у трьох 300-літрових амфорах упродовж 6 місяців. Всього було вироблено 1 200 пляшок «Bògginanfora» вінтажу 2013 року.

 

КУПИТИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНІ.
 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!