Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Яго Бітарішвілі. Iago’s Wine

21 Квітень 2015

Фото: Buro 24/7

Я НЕ ЗНАЮ, ЩО ТАКОГО ОСОБЛИВОГО В ГРУЗИНСЬКОМУ ВИНІ, але можу сказати, що в світі, в тому числі в Україні,  є люди, які вважають, що все натуральне – найкраще. Саме для таких людей ми робимо наше вино.

 

МИ НЕ РОБИМО ВИНО ДЛЯ ПРОДАЖУ. Коли я розпочав виробництво вина, ми розливали всього 600 пляшок на рік. Це майже нічого. Та я все одно продовжував цю справу.

 

ЯКЩО ЗАВТРА НІХТО не купуватиме моє вино, це не значить, що я не продовжуватиму його робити.

 

МИ РОБИМО ТЕ, ЩО ЛЮБИМО. Ми робимо те, з чим ми виросли.

 

У МЕНЕ 3 СИНИ. Я ніколи не навчав їх виноробству. Це відбувається природним чином, вони ростуть разом з цим.

 

У ГРУЗІЇ БЕЗПЕРЕРВНА 8000-РІЧНА історія виготовлення вина. Незважаючи на важкі історичні періоди, ми продовжуємо робити вино. Це наша культура, наша традиція, наша історія та звичаї.

 

2 СВЯТИХ МІСЦЯ, ДЕ МОЖНА БУЛО ВІНЧАТИСЯ – в Грузії це була Церква і Погріб. Останній для грузина був чимось на зразок церкви.

 

Я НЕ РОБЛЮ НІЧОГО ОСОБЛИВОГО – того, чого не робили мої предки.

 

КОЛИ ЛЮБИШ СВОЮ СПРАВУ, її можна назвати твоїм життям, і тоді ти намагаєшся працювати краще.

 

ВЕЛИКІ ЗАВОДИ роблять вино на продаж. У цьому немає нічого поганого. Це бізнес. Але для нас виноробство – не бізнес. Це наше життя. А якщо воно ще й приносить щось – будемо раді. Якщо ні – ми все одно продовжуватимемо це робити.

НАШЕ ВИНО – абсолютно натуральний продукт. Ми не втручаємося, ми не змінюємо ні смак, ні колір, ні аромат, нічого. Технологія виготовлення дозволяє нам робити це і отримувати абсолютно природний продукт.

 

ДЕХТО КАЖЕ, що ми робимо трохи дивне вино. Я думаю інакше. Дивне вино – це те, яке роблять заводи.

 

У МЕНЕ ТІЛЬКИ 1 ВИНО З 1 СОРТУ  винограду – Чинурі. Ми володіємо всього 2 га виноградників і робимо 3–4 тисячі пляшок на рік. Це мало. Але справа не в кількості.

 

ВІК мого виноградника – 55 років. І тому я отримую дуже мало винограду, але дуже якісного. Вважається, що чим старіший виноградник, тим краще вино з нього виходить.

 

У МОЄМУ ПОГРЕБІ 15 ГЛЕКІВ КВЕВРІ. Найменший – 30-літровий, а найбільший – 4-тонний. З них дев'ять –  нові, а шість – старі, їм уже 300 років. Квеврі, до речі, можна використовувати тисячоліттями.

 

МОЄ ВИНО В ЄВРОПІ МОЖУТЬ НАЗВАТИ ОРАНЖЕВИМ. Ми в Грузії не завжди згодні, тому що воно не оранжевого кольору. Ми називаємо його білим, тому що його роблять зі звичайного білого винограду. Просто під час мацерації за 5–6 місяців із кісточок та гілок переходить дуже багато фенолів і танінів.

 

Я ВВАЖАЮ, ГРУЗІЯ ВЖЕ ДИВУЄ світовий ринок. Це єдина країна, яка зберегла первісну технологію виготовлення вина.

 

ВИНОРОБИ ФРАНЦІЇ, ІТАЛІЇ ТА СЛОВЕНІЇ почали робити вино за грузинською технологією, купуючи в нашій країні квеврі.

 

ВОНИ НАЗИВАЮТЬ ЇХ АМФОРАМИ. Але і з цим ми не згодні. Амфора – це грецький глек, призначений для перевезення вина. Квеврі означає «вниз», їх закопують в землю і так витримують вино.

 

Я ПРОДАЮ ВИНО ВЖЕ В 11 КРАЇНАХ – Англії, Франції, Італії, Японії, Швейцарії... Чому?

 

У МЕНЕ ВЗАГАЛІ НЕМАЄ ОСВІТИ ВИНОРОБА. Але мої вина продають на лондонському ринку, в популярних ресторанах і навіть в паризькому Le Chateaubriand, в який завжди стоять черги.

 

У НАС Є ЛЕГЕНДА. Коли грузинський чоловік ішов у бій, він завжди брав із собою лозу в рюкзаку і казав: якщо я помру – нехай я стану добривом для цієї лози. Так, у Грузії є культ лози. 

 

РАНІШЕ ЖІНОК НЕ ПУСКАЛИ ДО ПОГРЕБА. Такими були традиції. Зараз все змінюється, жінки починають робити вино.

 

МОЯ ДРУЖИНА – ПЕРША ЖІНКА, яка почала робити вино в Грузії. Я допоміг їй тим, що дозволив зайти до погреба і дав 1 глек, щоб вона зі своєю подругою робила вино. Чому ні? Треба ламати стереотипи. Як тільки вони розлили вино в пляшки, відразу ж продали все до Франції та Італії. Хто знає, може настане той день, коли вже нас не пускатимуть до погреба. Напевно, мудрими були наші предки (сміється).

Спасибо, ваше мнение важно для нас!