Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Персона. Маркіза Розетта Клара з Principato di Lucedio, різотто, традиції

2 Квітень 2015

Італія є найбільшим виробником рису в Європі, що становить 5% від загального світового виробництва. Між містами Мілан та Турин розташована долина ріки По і провінція Верчеллі, рисові тераси яких поливають недоторканою холодною водою, що спускається з Альп. Маркіза Розетта Клара Каваллі ді Олівола Сальвадорі ді Вієнсхоффт керує одним із найкращих виробництв у регіоні. Рис Principato di Lucedio — окремий клас рису сам по собі. Ціле життя: п'ятсот гектарів землі, більше дев'яти століть традицій накопичення досвіду вирощування і приготування найкращого в Європі рису — це варте поваги.

 

Маєток Principato di Lucedio, П'ємонт

 

 

Вирощування культур рису в нашому регіоні — одне з найстаріших у Європі. Маври принесли рис у Сицилію, де він став важливою культурою задовго до Генуї, і венеціанські купці поширили зерно по всій Італії, а потім і Франції. У самому Лючедіо це заняття вперше стало масштабним. Монахи розробили невелику систему каналів із прилеглих потоків ріки По, щоб затопити «неродючі» поля. Впродовж століть пейзаж рівнини Верчеллезе значно змінився, частково почав нагадувати ті, що ми сьогодні все ще бачимо в багатьох частинах Азії.

 

Існує одна амбіційна мета, до якої ми рухаємося — створити «Grand Cru» на ринку рису.

 

Ми володіємо найбільшим рисовим полем в Італії. Рис росте у воді. Вона — частина нашої відповідальності. Із західної частини Альп ріки спускають вниз талу воду, доставляють її прямісінько в долину ріки По. Її якість неповторна, таку воду ми використовуємо для поливу земель. Щоб компенсувати нестачу тепла в регіоні, вода має вдень нагріватися, щоб вночі не дати паросткам замерзнути.

 

Хороше рисове поле має бути ідеально рівним. Щовесни перед посівом і перед тим, як залити його водою, спеціальні машини розрівнюють землю, щоб вона була ідеально пласкою. Інакше вода буде застоюватись, і рис на різних ділянках буде різної якості. Це важливо.

Граф Паоло Каваллі д’Олівола, син маркізи, і шеф маєтку містер Анжело Сільвестро проводили кулінарний майстер-клас з приготування різотто в Good Wine.

 

Організація кулінарного майстер-класу з рису для індусів — окремий і вкрай захоплюючий досвід. Коли традиції зустрічають інші традиції. Десять журналістів із Нью-Делі і Мумбаї відвідали виробництво, щоб пізнати кулінарну майстерність П’ємонту. У 2003 ми отримали перше замовлення з Індії. Полотняні мішки з відбірним європейським рисом почали продавати в Азії.

 

Честь і шана тим, хто несе культуру обробітку крізь віки. У різні часи населення князівства досягало 4000 тисяч, долаючи незгоди феодалів та зміну власників господарства, проводило ручний посів і збір врожаю, не зважаючи ні на що. Ми — нащадки маркіза Джованні Гоцина ді Сан Джорджіо, ми володіємо землею найдовше і розуміємо, як донести до споживача весь ланцюг від ферми до виделки.

 

Споживач, насправді, стає все більш вимогливим і хоче навчитися готувати.

 

Коли ти хороший повар, господиня дому і командор в le Cordon Bleu, то просувати переваги і якість рису, а разом з ними і задоволення від ідеального різотто впродовж понад 25 років просто. Від школи і кулінарних уроків у самому маєтку, неподалік від виробництва, до маленьких майстер-класів: у містечку поблизу Турина, мегаполісі на іншому континенті, де завгодно.

Територія Principato di Lucedio площею 500 га — заповідна зона, де спадкові маркізи вирощують рис у природних екологічно чистих умовах.

 

У 1937 році дідусь, граф Паоло Каваллі д’Олівола, зробив великий крок у напрямку популяції італійського рису — викупив маєток у Принчипадо ді Лючедіо, а разом з тим і розширив земельні володіння. Зараз вся територія в 500 га — заповідна зона, де ми можемо вирощувати культури у природних екологічно чистих умовах.

 

Що потрібно знати для того, щоб приготувати ідеальне різотто. Італійський рис класифікують за чотирма категоріями: за довжиною, шириною, вмістом амілопектину і крохмалю — superfino, fino, semifino та orginario. Для різотто це, насамперед, superfino і всі три його сорти. У більшості випадків обирають Арборіо з усім його різноманіттям за межами Італії. Повари, проте, частіше надають перевагу сорту Карнаролі, створеному в 1950-х роках. Існує і третій різотто-сорт, який, однак, належить до semifino — це Віалоне Нано, широко висаджений у Венетто.

 

Різотто, приготоване шефом маєтку. Анжело відомий на весь П'ємонт насамперед як шеф ресторану Balin, а також як один із співзасновників асоціації Gran Maestria del Risotto.

 

У рису Принчипадо ді Лючедіо середній індекс вологості, близький до 14%, що дає безпрецедентну текстуру при варінні, яка певною мірою нагадує свіжий горох. Смак, текстура і якість одразу стануть зрозумілими, базове різотто б’янко все покаже.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!