Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Backstage: збір урожаю 2015 в долині МакЛарен

1 Квітень 2015

Збір урожаю 2015 в долині МакЛарен (Південна Австралія) практично закінчився, причому в рекордно короткий строк — усього за 1 день.

 

Господарство д'Аренберг (d'Arenberg) зробило відео із «залаштунками» збору врожаю, де у 3-х хвилинах показало всі процеси і передало неповторну енергетику цього процесу. Рекомендуємо включити звук і переглянути його за посиланням: http://bit.ly/vintage-2015  

 

Вінтаж 2015 стартував 30 січня зі збору рислінгу і до 19 лютого всі відкриті чани, в яких компанія ферментує червоне вино, були повністю заповнені. Цього року збір урожаю був раннім у порівнянні із «середньостатистичним» показником. Це сталося завдяки клімату — теплій погоді і, як наслідок, швидкому дозріванню винограду.

Хоча збір урожаю і почався завдяки «вибуху» теплого та сухого клімату, він вийшов досить інтенсивним, причому виняткової якості. «Природа благословила наш урожай, дощу не було й близько, і в долині McLaren було кілька прохолодних ночей — зокрема, наприкінці врожаю — які допомогли сформувати екстраординарні смакові й ароматичні якості винограду».

Історія господарства

Історія цього господарства почалася в 1912 році, коли її засновник Джозеф Осборн вирішив придбати невелику плантацію в долині МакЛарен. Аж до 1927 року тут займалися виключно вирощуванням врожаю для сусідніх господарств. Але син Джозефа, який підріс, розпорядився виноградом інакше. Він побудував власну виноробню та зайнявся виробництвом вина під власною маркою.

Перше значуще вино під червоною смугою «Red Stripe» з’явилося в 1959 році. Цей знак став відмінною рисою господарства, яке в 60-70 роках бурхливо розвивалося і стало відомим на внутрішньому та зовнішньому ринках. Наразі господарство належить спадкоємцеві сімейного бізнесу — Честеру Осборну, який, за зізнанням його батька, народився з «червоною смугою».

Будучи природженим новатором, він, прийшовши до управління компанією, суттєво оновив винне виробництво, купив дубові бочки, нержавіючі цистерни. Він значно розширив площу плантацій, висадивши на них такі сорти, як Шираз, Каберне Совіньон, Гренаш, Шардоне, Віоньє, Рислінг, Совіньон Блан, Пті Мансан, Каберне Фран, Темпранільо, Созао. Все це не могло не позначитися на якості вин, і вже незабаром продукція d'Arenberg була високо відзначена винними критиками.

 

Основний девіз господарства d'Arenberg — «Мистецтво бути різним», який виправдовує себе в кожному новому випуску вин. Кожна серія виходить під новою назвою, за якими ховаються інтригуючі та дуже цікаві історії, пов’язані із сортом і виноградниками.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!