Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Найстаріший незалежний ботлер Шотландії. Cadenhead’s

11 Березень 2015

Cadenhead’s — найстаріший незалежний шотландський ботлер, який почав свою роботу в 1842.

Шотландський віскі відомий у всьому світі по брендах великих компаній, які займаються купажуванням. Ці купажі являють собою суміші продукції різних дистилерій, які первісно були незалежними сімейними підприємствами. До середини 20 століття було багато маленьких господарств, на яких бутилювали та продавали чистий продукт місцевих дистилерій. З вікторіанської епохи — а саме з 1842 року — господарство Вільяма Каденхеда займалося тим же.

 

Однак зменшення попиту призвело до закриття маленьких ботлерів. Тільки кілька дистилерій залишилися у володінні сімей, які їх заснували. Ще менше компаній-ботлерів, як і раніше, працюють. William Cadenhead — одна з них.

 

Недавній сплеск інтересу до віскі з різних окремих дистилерій викликав появу на ринку нових компаній, які насправді не контролюють бутилювання, і, на жаль, змушені вигадувати собі «родоводи». William Cadenhead дійсно має справжнє походження, його історія налічує більше ста сімдесяти років. Так що, як сьогодні кажуть у компанії, їм можна довіряти з приводу того, що вони розливають у пляшки.

Компанія Cadenhead гарантує, що її віскі не зазнає холодної фільтрації і хімічних змін, також як і підфарбовування. Весь віскі для бутилювання походить з індивідуально обраної бочки — тобто в один час бутилюють віскі тільки з однієї бочки. Тому не буває двох абсолютно однакових розлитих у пляшки віскі, навіть якщо він одного віку й однієї дистилерії. Це контрастує з практикою багатьох інших фірм, які намагаються отримати однорідність шляхом змішування вмісту різних бочок.

 

У Good Wine від Cadenhead пропонується Aberlour – Glenlivet 14yo, Ben Nevis 22yo Clynelish 21yo, Glen Moray – Glenlivet 22yo, Glen Spey – Glenlivet 12yo, Glenburgie – Glenlivet 29yo, Ledaig 21yo, Littlemill 22yo.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!