Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Колекція Tanssi от Iittala. Посуд як мистецтво.

6 Березень 2015

Tanssi — робота культового дизайнера Клауса Хаапаніємі.

 

Tanssi (з фінської — «танець») — це нова колекція столового посуду від Iittala, ілюстрована знаменитим художником Клаусом Хаапаніємі. Спочатку ілюстрація була створена для знаменитої вистави «Хитра лисиця» у фінській національній опері. А потім стала прикрасою нової колекції столового посуду, створеної фінським дизайнером Хейккі Орвола. Це прекрасна історія про співіснування тварин і людей, про вічний цикл життя.

 

Світова прем’єра Tanssi відбулася в січні 2015. У березні колекція з’явилася в Good Wine.

Новий продукт, новий колір

Tanssi привносить нову колірну палітру в столовий посуд Iittala. Вона добре доповнює будь-яку існуючу колекцію і поєднується з базовими предметами з лінійки Teema або склянками Kartio. На додаток до керамічних предметів лінійка Tanssi включає домашній текстиль, який продовжує історію Tanssi в домашньому інтер’єрі.

 

Klaus Haapaniemi

Клаус Хаапаніємі — велика знаменитість. Він є одним із найпопулярніших і часто згадуваних дизайнерів у ЗМІ. Міжнародна компанія WGSN, що займається аналізом і прогнозами тенденцій у світі моди, назвала Клауса одним із найбільш важливих ілюстраторів і дизайнерів нашого часу з тих, які розвиваються.

За плечима Клауса — співпраця з Cacharel, Christian Louboutin, Established & Sons, а також з універмагами Isetan, Harrods, Selfridges і LePrintemps. Крім того, в минулому Клаус Хаапаніємі був креативним директором італійського дому моди Bantam. На додаток до колабораційних проектів, Клаус має свою власну колекцію одягу.

Фінське коріння Хаапаніємі часто підкреслюються в міжнародних ЗМІ. Дійсно, в його ілюстраціях легко простежити посилання до фольклору; але також виразно проявляються слов’янські та японські впливи. Клаус закінчив Lahti Institute та Design and Fine Arts і живе в Лондоні.

 

 

 

Продукція лінійки Tanssi, представлена в асортименті Good Wine

Блюдце 15 см, миска 600 мл, тарілка 22 см і 27 см, кружка 400 мл, чашка 200 мл, металева банка 12,8х19,5 см, наволочка 50х50 см і кухонний рушник 47x70 см.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!