Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Вина Санторіні. Hatzidakis из 100% Ассіртіко

3 Березень 2015

Виноробня Hatzidakis була заснована в 1997 році Харідімосом і Костянтиною Хатзідакісамі. В 1996 році вони пересадили невеликий виноградник, який був занедбаний із 1956 року після великого землетрусу на Санторіні. На цьому винограднику, розташованому на висоті 330 м в селі Піргос Каллістіс, органічними методами оброблювався «айдані» — автохтонний сорт Санторіні. Наявний льох влітку 1997 року був переобладнаний на «Kanava» — так на Санторіні традиційно називають виноробні. Перші пляшки вина були випущені в травні 1999 року: Santorini з урожаю 1998 року та червоне Mavrotragano врожаю 1997 року. Це був початок виноробного господарства Hatzidakis.


Виноробня і виноградники розташовані в межах класифікованої зони захищеної назви за походженням — Protected Designation of Origin (PDO) Santorini. Виноград вирощується на 10 га виноградників на висоті від 70 до 350 м над рівнем моря, в основному з південною і південно-східною експозицією. Сорти винограду: білі «ассіртіко» й «айдані», і червоний — «мавротрагано». На всіх виноградниках застосовуються методи органічного землеробства. Також виноград купується в місцевих виноградарів для виробництва більшої кількості білих вин, червоних сухих і солодких традиційних вин Vinsanto з висушених на сонці ягід білого винограду, а також солодких червоних вин, із висушених нас сонці ягід винограду сорту «вудомато».

 

У нашому асортименті з’явилися 3 нових вина зі 100% Ассіртіко:


Assyrtiko de Mylos 2011 2013, PDO Santorini, Assyrtiko 100%.

З перестиглих ягід «ассіртіко» зі старих лоз з одного винограднику — «Mylos» в селі Піргос Каллістіс.

Винифікація: контакт зі шкіркою протягом 12 годин, відділення сусла від винограду, освітлення та ферментація за допомогою селекційних дріжджів при 18˚C. Витримка на осаді протягом 8 місяців у сталевих ємностях. Бутилюється нефільтрованим, вручну з дуже маленькою кількістю сірки.

У 2011 році вироблено 2 тис. 700 пляшок.

Характеристики: вино жовтого кольору з легкими золотистими відтінками, сильним ароматом стиглих фруктів і насиченою мінеральністю. Тривалий післясмак і збалансована кислотність.

Рекомендується подавати при 12-14˚C із гастрономічними стравами з молюсків, морепродуктів, курки, свинини, а також з витриманими не знежиреними сирами, наприклад, грюйєром і парміджаном.

Потенціал витримки в пляшці: як мінімум 10 років.

Nikteri 2009 2012, PDO Santorini, Assyrtiko 100%.
З перестиглих ягід з обраних виноградників острова, розташованих на висоті 100- 300 м над рівнем моря.

Винифікація: після дроблення, контакт зі шкіркою протягом 12 годин. Екстракція сусла традиційним способом в ручному пресі (strofilia). Освітлення та ферментація за допомогою селективних дріжджів при 18˚C.

Остаточна ферментація і дозрівання вина в дубових бочках різного об’єму та витримка, як мінімум, 12 місяців.

Бутилюють вручну, нефільтрованим із невеликою кількістю сірки.

Виробництво в 2009 році: 9 тис. пляшок.

Характеристики: вино жовто-золотистого кольору. Аромати стиглих кісточкових плодів, східних спецій і мінеральність. Чудова структура з відмінним балансом кислотності та танінів. Тривалий післясмак.

Подається при 12-14˚C зі стравами з молюсків, білого і червоного м’яса, дичини, а також із витриманими не знежиреними сирами.

Потенціал витримки в пляшці: як мінімум 10 років.


Santorini 2012 2013 , PDO Santorini, Assyrtiko 100%.
З ягід із виноградників у селах: Піргос, Мегалохорі, Акротірі та Вурвулос.

Винифікація: пряме відділення сусла від ягід, освітлення та ферментація за допомогою натуральних дріжджів при 18°C. Витримується на осаді протягом 40 днів. Дозрівання в ємностях із нержавіючої сталі та бутилювання з легкою фільтрацією і сульфітацією.

Виробництво в 2012 році: 52 тис. пляшок.

Характеристики: вино жовтого кольору із золотистими відтінками і ніжним ароматом цитрусових, білих квітів і мінеральністю. Повне, ароматичне в смаку з інтенсивним мінеральним характером.

Довгий післясмак із певною свіжістю, яку дає хрустка кислотність вина, типова для виноградників Санторіні. Це універсальне вино, яке поєднується з морепродуктами, жирною рибою, наприклад, лососем, а також молюсками, жовтим сиром, куркою, свининою та різноманітними стравами, навіть із помідорами та спаржею.

Подається при 12-14˚C.

Потенціал витримки в пляшці: як мінімум 5 років.
 

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!