Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Iittala. 3 нових колекції в Good Wine

19 Лютий 2015

Предмети для дому від фінської компанії Iittala це завжди свято дизайну, доброго смаку й оригінальних рішень. Це той випадок, коли про кожен предмет можна розповісти історію, пов’язану з яскравою особистістю, коли його дизайн непідвладний часу та буде завжди «до столу». Речі від Iittala стануть відмінним подарунком. Розповідаємо про три нові колекції, які вже можна знайти в наших магазинах — UltimaThule, Ruutu, Moomin.

UltimaThule

TapioWirkkala 1968

У 2015 році відзначається 100 років із дня народження фінського дизайнера та скульптора Тапіо Вірккала. Він присвятив значну частину своєї роботи компанії Iittala, найвідоміша — UltimaThule.

Натхненний таненням снігу в Лапландії, Вірккала вперше створив поверхню UltimaThule в 1960-х після її вирізання в графічній формочці. Ексклюзивний дизайн відображає тисячу годин, витрачених на відточування техніки ручного дуття, яка була потрібна для створення такого ефекту.

Віддаючи данину поваги великому дизайнеру та в честь сторіччя із дня його народження, Iittala розширила серію UltimaThule. Дві тарілки різного розміру, келих для ігристого вина та графин повертаються в цю серію. Iittala також вибрала чотири чарки для шнапсу, створені Вірккала в різний час, для включення їх до подарункового набору, випущеного лімітованою серією. До набору входять чарки Tapio (1954), UltimaThule (1968), Niva (1972) і Kaleva (1980).


Ruutu

Ronan Erwan Bouroullec 2015and

Плинність і яскраве відчуття від видутого вручну келиха створюють ніжний характер вази Ruutu. Ruutu фінською означає діамант або квадрат — таке ім’я отримала колекція ваз, які пропонуються в п’яти розмірах і в семи варіантах кольору.

Створені братами Ронаном та Ерваном Бурулекамі, вази Ruutu можуть здатися простими за формою, однак для їхнього виготовлення потрібні найдосвідченіші майстри на скляній фабриці. Вази вручну видуваються в сталеву форму і потім поліруються, також вручну. Кожна ваза - це маленький шедевр, для виготовлення якого потрібна робота сімох майстрів протягом 24 годин на скляному заводі Iittala у Фінляндії. На дні кожної вази можна знайти дизайнерське гравірування.

Ruutu отримала престижну нагороду за дизайн — iF product design award у 2015 році.

Moomin

Tove Slotte 2010

У колекції столового посуду «Мумі-тролі», створеної дизайнером Товэ Слотте, в Долині Мумі відбуваються різні дивовижні речі. Разом із мумі-тролями тут живуть мюмли, хемули, філіфьонки та інші тофсли і віфсли.

 

Колекція виконана за мотивами книги The Comet Comes. В однойменній повісті всі жителі долини Мумі-тролів раптом починають тікати з долини. Причиною цього є велика комета, яка незабаром впаде на землю. Сім’я Мумі-троля хоче дістатися до безпеки, сховавшись у печері. Зрештою, коли сили природи запобігають зіткненню комети та Землі, кожен може повернутися в долину Мумі-тролів.

 

Ось чому чарівний кухоль Moomin — прекрасний подарунок для тих, кого ви любите.

 

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!