Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Темпранільо Із Торо. San Roman От Maurodos

18 Лютий 2015

Маріано Гарсія — один із кращих винних фахівців Іспанії, котра внесла вклад у становлення якісного виноробства в регіонах Рібера-дель-Дуеро та Торо в автономному співтоваристві Кастілья і Леон. У віці 24 років він став виноробом найпрестижнішої іспанської бодеги, Vega Sicilia, де працював протягом 30 років (із 1968 до 1998 року). У 1980-му в Тудела-де-Дуеро відкрив власну виноробню Bodegas Mauro, названу на честь свого батька. Сьогодні вона виробляє три вина: Mauro — з «темпранільо» і «сіри» (10%), Mauro VS (Vendimia Seleccionada) — на 100% із «темпранільо» з кращих ділянок і тривалішою витримкою в бочках з американського та французького дуба та Terreus — топове вино з «темпранільо» з одного винограднику площею 3 га.

 

SAN ROMAN

Крім того, на виноробні Maurodos, заснованій в Торо в 1996 році, випускає вина San Roman — на 100% із «тінто де Торо» («темпранільо з Торо») і Prima — на 90% з «тінто де Торо» і на 10 % із «гренаша».

У нашому магазині з’явилося вино SAN ROMÁN 2011
Сортовий склад: 100% «тінто де Торо»

Фортеця: 14,5º

Кількість: розлито 91.444 стандартних пляшок і 655 магнумів

Виноградник: San Román de Hornija - Villaester - Morales de Toro - Villafranca de Duero y el Pego

Виключно здоровий урожай 2011-го, одночасне дозрівання й однорідна якість з різних ділянок. Зима була з мінімумом опадів, весна без значних заморозків до розкриття бруньок. Дощовий і холодний травень вплинув на цвітіння. Збір врожаю почався раніше, ніж зазвичай — 5 вересня, щоб зберегти свіжість та збалансованість.

 

Ароматне, дуже виразне, з концентрованою зрілістю і тонкими ароматами червоних фруктів. Повнотіле, пишне, вершкове з пом’якшеними танінами та тривалим післясмаком із нотками мінеральності.

 

San Roman 2011 розлито у пляшки в лютому 2014 року після витримки протягом 24 місяців у нових бочках і діжках другого наливу з французького та американського дуба.

 

 

 
 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!