Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Вина Пріорату. Portal del Montsant

6 Лютий 2015

Portal del Montsant – це ніжні, ароматні, складні вина Пріорату. Виноробня була створена в 2003 році в будівлі старого кооперативу в районі Marçà, де вино робили з початку минулого століття. Portal del Montsant володіє невеликими виноградниками (crus) відмінної якості на різноманітних ґрунтах (глинистих, вапняних і піщаних), розташованих на різній висоті з різним розташуванням по відношенню до сонця. Старі лози, низька врожайність і висока щільність посадок. Переважаючі сорти винограду в блендах: «карін’ян», «гренаш» і «сіра». «Білий гренаш» і «сірий гренаш» використовуються для білих вин.

 

SANTBRU

Основне вино господарства - Portal del Montsant. Усього за кілька років після свого народження воно стало класикою. Його назва походить від витоків винної культури в регіоні – від Святого Бруно (Saint Bruno), який був засновником ордена картезіанців Scala Dei. Саме ченці, що почали селитися в Пріораті у 1194 році, стали розвивати там виноробство.

Для виробництва вина використовуються ягоди з дуже старих лоз «карін’яну» і «гренашу». Це багряно-чорне вино з блакитним обідком і добре сформованими «сльозами». У букеті мінеральність, аніс, чебрець, кава «еспресо» і лісова чорниця. Елегантна структура; гармонійна кислотність у поєднанні з горіхами. Соковите, наповнене в смаку з насиченими чорними та блакитними ягодами. Ніжні, м’ясисті таніни. Витримка – 16 місяців у французьких 225-літрових барріках і в 500-літрових діжках.

BRUNUS

Вина, які знаменують нові напрямки для Montsant D.O. З них ідеально починати знайомство з цим регіоном. Виноград береться з лоз, вирощених на ґрунтах різного типу - від глинистих, крейдяних, до піщаних, з використанням методів органічного землеробства, з отриманням максимального фруктового вираження з кожного вінтажу. У бленді присутні як місцеві сорти винограду, так і міжнародні.

У букеті весняні квіткові аромати, безліч мінералів, гарфіту, червона смородина, вишня та чорниця. Ніжне, насичене та збалансоване. У смаку ніжні пряні нотки з натяком на каву «еспресо» і благородний димок. Широке, м’ясисте, товсте, сильне вино. Насичений післясмак. Витримка протягом 10 місяців у діжках різного розміру з французького та американського дуба.

BRUBERRY

Вираження натуральності вина. Старі лози, мінімум втручання у процес виробництва та витримки, під час якої тільки невелика частина має короткий контакт зі старими дво- і трирічними діжками.

Вино глибокого темно-червоного кольору, прозоре, блискуче. У букеті натуральність, нотки засушеної троянди та диких червоних фруктів, збалансовані нотками м’яких прянощів. Дуже насичені, землисті й свіжі аромати лугової трави та прованських трав. У смаку шовковиста структура, желе з червоної смородини та малини. Ожина, чорниця, лохина та інші ягоди. Елегантне вино зі стійкою свіжістю. Витримується в бетонних чанах (2/3) і 5 місяців у діжках із французького дуба (1/3).

Спасибо, ваше мнение важно для нас!