Новини

Британські вази LSA International

22 Січень 2015

Компанія LSA International вважається одним із провідних європейських виробників сучасних виробів зі скла та порцеляни ручної роботи. Її продукція відома унікальним стилем, оригінальним дизайном і міцністю; щорічно випускається 250 нових моделей — все за дизайном креативного директора компанії — Моніки Любковска-Джонас.

 

LSA International, як і раніше, володіє родина Любковскі, яка була співзасновником компанії в 1960-х. Головний офіс розташований у західній частині Лондона в Санбері-на-Темзі. Виробництво розташовано в межах ЄС.

 

Предмети LSA International можна зустріти в таких знакових місцях як The Dorchester Hotel в Лондоні, The George V Hotel в Парижі, The Four Seasons, Mandarin Oriental Hotels, The One & Only Resorts по всьому світові.

 

 

Вазы Umberto

Їх роблять майстри-склодуви, використовуючи столітні методи роботи. У кожної вази товсті стінки та шийка, як у глечика, сформована вручну за допомогою дерев’яного інструменту. Ці вази ідеально підходять для квітів, а також для зберігання й оригінальної демонстрації улюблених предметів. Вази Umberto є в трьох варіантах — прозорі, бурштинового та кобальтового кольору. Вони можуть бути різного розміру — це дає можливість легко створювати стильні композиції.

Вазы Flower

Класична колекція ваз, зроблених вручну. У вазу поміщається багато зрізаних квітів і листяних орнаментів, які можна використовувати вдома цілий рік. За їхньою допомогою можна складати будь-які композиції. Також такі вази стануть відмінним подарунком. Колекція доповнена вручну розписаними вазами із золотистими або платиновими обідками. Вази різних розмірів доповнені прекрасно ілюстрованим буклетом, в якому чітко описуються квіти на фотографії пакувальної коробки, включаючи їхні латинські назви; в ньому також наводяться корисні поради зі створення квіткових композицій.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!