Новини

Дари природи. Bio-Zentrale Naturprodukte

22 Січень 2015

Уже 38 років компанія Bio-Zentrale Naturprodukte випускає на ринок органічні продукти, гарантуючи їх високу якість і зберігаючи цінності, дані нам природою. Багато продуктів компанія вирощує самостійно, також займається їх подальшою обробкою та пакуванням.

Її продукція не містить токсинів, тому що в процесі вирощування сільськогосподарських продуктів не використовуються пестициди і подібні речовини, а також синтетичні добрива. Смак продуктів натуральний, оскільки вони вирощені без синтетичних домішок. Завдяки цьому ризик появи алергії на них дуже низький. Вплив на навколишнє середовище при відсутності синтетичних добрив і хімічних пестицидів досить незначний. На полях, що оброблюються «екологічними» методами, як і раніше, ростуть різні рослини, наприклад, волошки, що створюють благодатне середовище для корисної мікрофлори, яку не зустрінеш на полях, що оброблюються традиційними методами. У підсумку виходять здорові, смачні продукти харчування.
 

Серед них:

Кіноа, яку інки називали «золотим зерном». Має горіховий присмак, відмінно підходить в якості гарніру, для овочевих заправ, салатів й овочевих запіканок.

 

Хрусткі вафлі, щедро наповнені медом, із додаванням тростинного цукру.

 

Кукурудзяна тортилья зі смаком помідорів. Смачна закуска, прекрасно підходить для будь-якої вечірки. Особливо смачно з гострим соусом «сальса». Без глютену.

 

Неочищений кунжут. Вносить додаткові солодкуваті смакові нюанси в холодні та гарячі страви.

 

Червона сочевиця, багата на протеїни, з приємним смаком. Можна використовувати як гарнір для супів і для салатів.

 

Соя в гранулах — універсальний вегетаріанський замінник яловичини, наприклад, для підготовки соусу болоньєзе, лазаньї, гострих соусів, печені або супів. Її можна використовувати після набрякання в якості м’ясного фаршу.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!