Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

100 кращих вин за версією Good Wine

24 Грудень 2014

У новому зимовому номері журналу Guide to Good Wine опубліковано рейтинг ТОП-100 — сотня кращих вин, які найбільше запам’яталися, порадували цього року й особливо варті уваги. Сомельє Good Wine розбили вина на традиційні 6 груп: Італія, Франція, Іспанія, Європа, Новий Світ та ігристі вина. Для зручності журнал Guide to Good Wine поділив виноробні країни на регіони, які вказали в алфавітному порядку.

 

Несподіванкою можна вважати кількість рожевих вин у сотні кращих, що істотно зросла. Співвідношення червоних і білих вин залишилося незмінним із минулого рейтингу — практично 50/50. Що стосується сортового складу, тут лідирують автохтонні сорти винограду. Сепажні вина домінують над асамбляжними.

 

У новому ТОП-100 з’явилося багато нових вин, хоча концептуально він не сильно відрізняється від попереднього. Наступного року ми готуємо багато новинок із часом несподіваних країн і регіонів.

 

Сотню кращих вин шукайте на сторінках журналу.

А поки розповімо про 10 кращих вин із щорічного рейтингу ТОП-100.

Soldera, Sangiovese IGT 2006

Легендарний Джанфранко Сольдера остаточно розсварився із консорціумом Brunello di Montalcino і на знак протесту вийшов із нього. Але від цього його вина, хоча і не носять тепер ім’я Брунелло, не стали менш елегантними, складними та визначними.

 

Alto Moncayo, Alto Moncayo 2012

Це мало кому відоме вино вже встигло двічі отримати 100 балів від Паркера — в 2007 і 2010 роках. І це не дивно — Alto Moncayo вражає своєю концентрацією, соковитістю і міццю, які дали йому старі лози «Гарнача» в іспанському регіоні Арагон.

 

Riecine, Chianti Classico 2011

Традиційне к’янті з англійським почерком. Саме так можна назвати творіння британця Шона О’Каллаган у Тоскані. Всі його к’янті відрізняє дві особливості — мінімальне використання нового дуба та максимальне використання (100%) «санджіовезе».

 

Château Tour Prignac 2011

Дуже гідне виконання О-Медока. Це суворе аристократичне вино з переважанням «Каберне Совіньйон» у Бордоському бленді. В ароматі виражені нотки чорної смородини та графіту, в смаку — виразний, але добре інтегрований танін.

 

Ravenswood, Chardonnay Vintners Blend 2012

Найтиповіший представник каліфорнійського шардоне, але з відмінним співвідношенням ціна/якість. В ароматі багато стиглих фруктів: персики, ананаси, підкріплені легким ароматом вершкового масла. Смак округлий і соковитий.

 

Zidarich, Vitovska 2010

Експресивне вираження фріулійсько-словенського сорту «вітовська». Вино зброджується у відкритих ємностях разом з мезгою та гребенями, а потім витримується два роки в бочках зі славонського дуба. Вражаюче інтенсивне та глибоке біле вино.

 

Chiarli, Cleto Rose Brut NV

Легке та приємне рожеве ігристе для тих, хто хоче подивитися на іншу грань «ламбруско». Зроблене з кращого місцевого сорту Емілії-Роман’ї — «граспаросса», це ігристе наповнено ароматами полуниці з легкою трав’янистою ноткою.

 

Brundlmayer, Zweigelt 2012

Австрійський сорт «Цвайгельт» традиційно наповнений вишневими ароматами з легкими нотами чорного перцю й іноді овочів. Завдяки гарному поєднанню кислотності, танінів і легкого тіла, це вино відмінно поєднується з легкими м’ясними закусками.

 

Domaine du Vieux Telegraph, Châteauneuf-du-Pape Telegramme 2012

Вино, яке ще раз доводить, наскільки багатоликим є Шатонеф-дю-Пап. Vieux Telegraph — істинні традиціоналісти, які тримають свої вина в бетоні та лише недовго в старих великих бочках. Такий елегантний шатонеф легко сплутати з санджіовезе.

 

Elderton, Shiraz 2012

Австралійський шираз із Бароси в найбільш типовому своєму прояві — потужний густий аромат перестиглих чорних ягід у поєднанні з легкою ментоловою нотою. Смак потужний, оксамитовий, навіть злегка солодкуватий. Без виражених танінів і кислотності.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!