Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Що радить дарувати американський Forbes?

26 Грудень 2014

Журналіст Нік Пассмор у своїй статті для американського журналу  Forbes  виокремив 12 варіантів подарунків вина та міцних напоїв, при виборі яких гроші не мають значення, а скоріше те, яке враження ви хочете справити. В основному, ці зразки є настільки рідкісними, раритетними та випущеними лімітованою кількістю, що знайти їх у локальному супермаркеті практично неможливо. Але все ж, 2 з 12 ви легко знайдете на полицях  Good Wine. Нижче — авторитетна думка Ніка.

 

 

Jean Fillioux Tres Vieux Grande Champagne Cognac

 

«Секрет, яким зі мною поділилися кілька знавців і поціновувачів міцних напоїв, полягає в тому, що найцікавіші й унікальні коньяки виробляють не імениті будинки, а приватні невеликі компанії в регіоні Коньяк, що виробляють цей золотий напій у крихітних кількостях у порівнянні з їхніми гігантськими комерційними аналогами.

 

Найкращий приклад такого коньяку —  Jean Fillioux. Коньяк темно-золотистого кольору, пронизаний бурштиновими й апельсиновими нотами, з надзвичайно потужним носом з ароматами карамелі, ванілі та соснової смоли.

 

Він легший та яскравіший, ніж більшість коньяків. Абсолютно сухий, із вершковою і солодкою текстурою, відтінками фіалки та карамелізованої апельсинової цедри. Незначну гіркоту Jean Fillioux я асоціюю з мармеладом Frank Cooper's Vintage Coarse Cut Oxford Marmalade, а неймовірний післясмак цього коньяку залишається в пам’яті на довгий час».

 

Taylor Fladgate Scion 150 Year Old Tawny Port

«Ні, це не помилка, цьому портвейну дійсно 150 років. У 2008 році винороб компанії Taylor's Девід Гьюмарінс дізнався про дві бочки портвейну 1855 року, що лежать в підвалах старовинного роду Порт, останній нащадок якої на той час пішов з життя. Після того, як Девід спробував вино, йому вдалося переконати спадкоємців родини продати напій. Цей портвейн був настільки дивним, і настільки історично цікавим, що його вирішили використовувати в невеликих кількостях і для виробництва Taylor's 40 Year Old Tawny, але й розливати обмеженим тиражем.

 

І я радий, що вони так зробили. Я мав честь пити це незвичайне вино в якості дигестиву після вечері в містечку Опорто пару років тому, і воно просто вражає. Цей портвейн абсолютно не схожий на будь-який інший, з яким я коли-небудь стикався. Ще живий і свіжий, він має дивно інтенсивний і сфокусований аромат, із нотами родзинок, засмажених тостів, свіжої меленої кави та цукатів».

 

Джерело статті.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!