Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Слайсер Berkel. 100 років якості

15 Грудень 2014

Уже більше 100 років компанія Berkel виробляє надійне обладнання для шеф-кухарів та інших професіоналів, які працюють із продуктами харчування. Деякі моделі можуть бути цікавими й для використання на домашніх кухнях — наприклад, слайсери для нарізування прошуто та салямі.

 

У 1898 році В.А. Ван Беркель, м’ясник із Роттердама, винайшов спосіб тоншого нарізування м’яса, таким чином на більшу кількість скибочок, що призвело до створення першого у світі слайсера. У результаті кардинально змінився спосіб приготування їжі у всьому світі. До 1907 року обладнання Berkel вже використовувалося в Англії, Бельгії, Франції, Росії, Китаї, Мексиці та Канаді. У 1909 році було налагоджено виробництво в США.

 

Одна з моделей компанії Berkel ‒ 330M призначена для найтоншого нарізування прошуто та салямі. Робота в ручному режимі дозволяє контролювати швидкість подачі, таким чином забезпечуючи стабільне нарізування в товщину паперового аркуша. Користувачам подобається театральний ефект, який створюється завдяки маховому колесу з рукояткою під час нарізування. Ефект посилюється завдяки фірмовому червоному кольору Berkel. Слайсер може встановлюватися безпосередньо на стіл або на підставку такого ж червоного кольору, що стоїть окремо.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!