Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Шоколадні чашки та інжир у шоколаді

3 Грудень 2014

Напередодні Нового Року ми маємо дві супер-новинки для любителів шоколаду — угорські цукерки Ypsilon і інжир в шоколаді від Rabitos Royale.

 

Чим цікава шоколадна продукція Ypsilon? Її творці відразу кинули виклик шоколадним традиціям: в основі їх праліне не ганаш — багата емульсія з шоколаду та вершків з різними спеціями. Натомість вони роблять цікаві поєднання свіжих фруктів, змішуючи коктейльні інгредієнти з улюбленими смакам дитинства. Усім цим і заповнюються шоколадні чашечки. Вони незвичайні, так само, як і назва бренду Ypsilon, яка навіяна класикою дизайну — келихом для мартіні Ypsilon. На основі цього келиха дизайнери шоколадної компанії створили елегантну, мінімалістичну чашеподібну форму, в яку додаються різні фруктові начинки.


Фруктові пюре роблять з натуральних фруктів, вирощених у кращих садах Європи та Азії. Шоколад приходить від Callebaut — провідного бельгійського постачальника преміальних інгредієнтів праліне та від Cacao Berry із Франції. Постійним компонентом смакових комбінацій є марципан Lübeck, який поєднує соковиту свіжість фруктів з ароматом, що легко впізнається, чорного шоколаду з 70% вмістом какао. Зверху все це посипається сухофруктами, смаженими горішками або прикрашається хрусткими шоколадними кульками. 

Rabitos Royale — це найкращий середземноморський інжир із начинкою шоколадного ганаша і невеликим додаванням бренді, вкритий ніжним шаром шоколаду.

У віддаленому куточку Іспанії, в селищі Альмогарін, на землях якого росли занедбані фігові дерева, сімейна пара Сенадор Валеро та Феліпа Н’єва в 1989 році вирішила змішувати сушений інжир із шоколадом. Так народилася компанія Rabito Royale, продукція якої швидко завоювала успіх далеко за межами Іспанії. Сьогодні сімейну справу продовжують їх діти, зберігаючи оригінальну рецептуру й автентичність Rabito Royale.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!