Дегустація

Рибний бранч у 101: Тунець

Киев

7

Листопад
2020 Субота
13:00

ведучий: Віктор Сагайдак

місце проведення: 101 Wine Bar (Мечникова, 9)

Другий рибний бранч у 101 Wine Bar ми вирішили присвятити тунцю і вину до нього. Тут треба додати кілька красивих слів про тунця, але ви і так знаєте, що він король морів і просто класний, бо зовсім не схожий на інших риб.

Взагалі, існує всього вісім видів крупного тунця, в Україну зазвичай привозять два з них — жовтоперого (єллоуфін) та блакитного (блюфін). Перший прилітає до нас зі Шрі-Ланки, другий — з Європи, фермерський або дикий. На прикладі цих двох красенів ми розберемося у відмінностях риби та м’яса з окремих частин, у способах приготування, подачі та пейрінга з вином.

Два виноси:

  • перший — сашимі, філе обох тунців, торо блюфін та ферментована ікра (або альтернатива, якщо ікра не встигне долетіти);
  • другий — тартар з жовтоперого тунця, підкопчена ікра з гарніром, блюфін татакі з гарніром, щоки жовтоперого тунця. Готує і розповідає про приготування шеф 101 Wine Bar Сергій Хегай.

До тунців буде велкам дрінк і вина до основних страв, ми ж у винному барі, без цього ніяк. Про вина та метч з єллоуфін і блюфін розповість Антон Куц, сомельє goodwine і викладач Wine School. Ну а тунця ми довіримо експерту рибного відділу goodwine Віктору Сагайдаку.

Де і коли: 101 Wine Bar, 07 листопада, 13:00

Вартість: 3000 UAH

3 000 грн
Купити і завантажити квиток на подію
Після успішної оплати вам відобразиться квиток, який необхідно зберегти у себе на комп'ютері або відправити зручним для вас способом

Дані покупця:

Кількість місць:

* Поля, обов'язкові до заповнення

Спосіб оплати:

Bартість:

3000грн

Ошибка соединения с сервером покупки билетов

Спасибо, ваше мнение важно для нас!