Дегустація

Повернення легенди: дегустація Diplomatico

3

Квітень
2019 Середа
19:00

ведучий: José Rafael Ballesteros Vargas

місце проведення: goodwine TSUM (вул. Хрещатик, 38)

Цей текст пише не копірайтер, а цілий оркестр — настільки він урочистий і значущий. Якби його можна було зробити кольоровим, ці літери були б золотими. Все не просто так.

ДО НАС

НАРЕШТІ

ПРИЇХАВ

РОМ DIPLOMATICO

І ми з цього приводу влаштовуємо майже свято — дегустацію в goodwine TSUM. Окрім рому на ній будуть коктейлі на основі білого Diplomatico, класна компанія та представник компанії José Rafael Ballesteros Vargas. Так-так, він приїхав з Венесуели, щоб поговорити з вами про ром. А ще щоб продегустувати витримані роми, включно з новинкою Collection #1 Batch.

Знали б ви, як довго ми цього чекали. Через скільки скайпколів нам довелося пройти. Скільки шоколадок нам довелося з’їсти, щоб хоч якось справитися зі стресом. Врешті-решт все ок: Diplomatico вже у відділі міцного алкоголю у goodwine на Мечникова. Чекає на вас, як і ви на нього. Не стримуйте себе, зайдіть на Мечникова. А потім приходьте на дегустацію в goodwine TSUM — це не взаємовиключні справи.

600 UAH

3 квітня, 19:00

goodwine TSUM

Квитки можна придбати ось тут

Тільки давайте швидше, бо їх всього 14.

600 грн
Купити і завантажити квиток на подію
Після успішної оплати вам відобразиться квиток, який необхідно зберегти у себе на комп'ютері або відправити зручним для вас способом

Дані покупця:

Кількість місць:

* Поля, обов'язкові до заповнення

Спосіб оплати:

Bартість:

600грн

Ошибка соединения с сервером покупки билетов

Спасибо, ваше мнение важно для нас!