Дегустація

Шотландія у келиху

20

Лютий
2019 Середа
19:00

ведучий: Шеханін Олександр

місце проведення: відділ міцного алкоголю

У нас є Саша, у вас — бажання зрозуміти Шотландію. Здається, нам треба якось поєднати Сашу, вас і Шотландію. В одному келиху. Для цього ми влаштовуємо дегустацію односолодових і острівних.
Чому саме Саша? Бо він у нас знається на віскі. Бував у Шотландії (не як турист, а як людина з келихом та розумінням, що в ньому). Вчився в Іспанії та Франції, зараз майже збирає валізи на навчання у Springbank Distillers. Це така культова віскікурня, яку треба щонайменше знати, в ідеалі — відвідати. Віскі Springbank Distillers в наших планах на вечір 20 лютого.
Чому саме Шотландія? Бо це топ. Саша підібрав 5 різних напрямів та смаків, які на допоможуть краще зрозуміти цю країну. За дві години ви пройдете еволюцію смаку від фруктово-квіткових до насичено-димних. А потім вийдете з нашого відділу міцного алкоголю з повним розумінням того, що Шотландія — це не тільки Loch Lomond. Навіть більше: ви навчитеся читати етикетки так, як це роблять сомельє. Але це спойлер, тому годі слів.
Вартість: 950 UAH
20 лютого, 19:00.
Квитки тут і в касах goodwine.
950 грн
Купити і завантажити квиток на подію
Після успішної оплати вам відобразиться квиток, який необхідно зберегти у себе на комп'ютері або відправити зручним для вас способом

Дані покупця:

Кількість місць:

* Поля, обов'язкові до заповнення

Спосіб оплати:

Bартість:

950грн

Ошибка соединения с сервером покупки билетов

Спасибо, ваше мнение важно для нас!