Дегустація

Chateau Troplong-Mondot: вечеря, на якій треба бути

22

Січень
2019 Вівторок
19:00

ведучий: Рома Ремеєв

місце проведення: 101 Wine Bar

Ви не очікували, а ми раз — і готуємо першу дегустацію в цьому році. Вона буде розкішною — все, як ви любите. І пізнавальної — все, як ви любите-2. З гостею із замку, але це ми вже забігаємо наперед.
22 січня у нас пройде вечеря з рейтинговими винами Chateau Troplong-Mondot. Чому Chateau Troplong Mondot? Зараз вам все розповість Настя Ламбуцький — людина, яка привезе ці вина в 101.
"У Сент-Емільон чотири замки удостоєні статусу Grand Cru Classe "A": Chateau Cheval Blanc, Chateau Ausone, Chateau, Chateau Pavie, Chateau Angelus. Замки, які не увійшли у "фронтлайн" Сент-Емільон, належать до категорії Grand Cru Classe, але на відміну від класифікації вин лівого берега, правобережна класифікація переглядається кожні 10 років. Тому, умовно, в Сент-Емільон з'явилася так звана група замків, класифікованих як Grand Cru Classe "B", тобто це перші претенденти на перехід в клас "А". І перші в черзі — Chateau Troplong Mondot.
Вина Chateau Troplong Mondot — це глибина, комплексність, концентрація, грація і багатогранність смаку. Насолоджуватися грою цього вина в келиху краще всього з найвищої точки Сент-Емільон — тераси ресторану "Les belles Perdrix".
Але! Новий власник шато — колишній директор Chateau Cos d'Estournel — проводить повне оновлення виноробні та ресторану, та й квитки ми поки не даруємо. Тому ми запрошуємо вас на вечерю-дегустацію. Не тераса біля виноградників, звичайно, але у нас в 101 теж дуже ок.
До речі, так, вечеря пройде в компанії гості із замку — Маріам Руе. Вона розповість про вино, про його виробництво, про любов до нього ... Багато про що розповість.
Ведучий — Рома Ремеєв
Що в келихах:
Chateau Troplong-Mondot 2001 — 93 points
Chateau Troplon-Mondot 2011 — 95 points
Chateau Troplong-Mondot 2012 — 96 points
* Оцінки від Wine Advocate
Вартість квитка: 3 600 UAH
Зустрічаємося 22 січня, о 19:00
Деталі за телефоном 096 255 86 06, Настя
3 600 грн

Купити і завантажити квиток на подію

* Поля, обов'язкові до заповнення

Кількість місць:
Bартість:

3600грн

Ошибка соединения с сервером покупки билетов

Спасибо, ваше мнение важно для нас!