Дегустація

Mexico. Up-to-date cuisine. Вечеря відкриття Kyiv Wine

1

Червень
2018 П'ятниця
19:00

ведучий: Сантьяго Ластра Родригез, Владимир Ярославский

місце проведення: Ресторан Must. ЦУМ Киев, Крещатик, 38, 7 этаж

Ця вечеря - подорож до Мексики, не залишаючи Київ.

Два шефа: молодий мексиканець Сантьяго Ластра Родрігез і бренд-шеф Good Wine Володимир Ярославський зібралися разом і вигадали мексиканську вечерю з сезонних українських продуктів. Під акомпанемент спеціально підібраного вина.

Сантьяго народився і виріс в Мексиці, ввібрав її енергію, смак і колорит. Він любить говорити, що бачить свою місію у тому, щоб якомога більше людей завітали до Мексики через гастрономію. І дивує, створюючи мексиканські смаки, використовуючи локальні продукти приймаючої країни.

Вова - майстер в поєднанні їжі і вина, і звичайно, знавець українських продуктів. Разом вони підготували сет з 6 неймовірних страв.

Гостями вечері стануть 70 виноробів, які особисто приїдуть на фестиваль KYIV WINE. Це прекрасна можливість поспілкуватися з ними в камерній обстановці.

Знайомтеся з шефами:

Сантьяго Ластра Родрігез - працював в ресторані Noma під керівництвом Рене Редзепі, очолював pop-up ресторан Noma Mexico. Працював в ресторанах Europa * Michelin (Іспанія), Mugaritz ** Michelin (Іспанія). Закінчив кулінарні школи в Мексиці, Данії та кулінарну Мекку - Basque Culinary Center.

Володимир Ярославський - шеф Lucky Restaurant Vinotheque, бренд-шеф Good Wine, працював в мережі ресторанів «Пробка», Fairmont Grand Hotel Kyiv, Under Wonder.

Така подія в Україні вперше.

Всього - 150 місць. Dress code: Evening Attire.

Квитки: +380 (95) 464 73 47

4 800 грн

Купити і завантажити квиток на подію

* Поля, обов'язкові до заповнення

Кількість місць:
Bартість:

4800грн

Ошибка соединения с сервером покупки билетов

Спасибо, ваше мнение важно для нас!