Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Good Food

Good Food

Декілька років тому, коли в Good Wine з’явилася вітрина з делікатесами, ніхто не міг і спрогнозувати, у що це виллється. Ми раділи, що знайшли ще один спосіб зробити нашого клієнта щасливішим і збирали інформацію про прошутто, хамони, різноманітні сири та закуски відкіля тільки могли. Нами керувало бажання запропонувати покупцеві тільки найкраще, якісне і за найнижчою ціною. Так ми прийняли рішення імпортувати продукти безпосередньо від виробників


Тепер ми не можемо зупинитися. Ми розвиваємо асортимент, дізнаємося все більше про здорову та смачну їжу, все рідше купуємо самі собі їжу в інших місцях. Ми робимо те, що нас по-справжньому хвилює, те, що нам самим необхідне як споживачам, ми просто хочемо харчуватися смачно, різноманітно, з  користю для здоров’я і те ж саме пропонувати нашим улюбленим клієнтам. Досить швидко ми зрозуміли, що для нас це дуже важливий і цікавий проект, ми повірили в нього і назвали його Good Food.


Концепція полягає в декількох основних принципах – смачні, здорові, якісні продукти харчування, представлені в розумному асортименті і за справедливими цінами. Ми також робимо все, щоб на наших полицях були натуральні та органічні продукти від місцевих фермерів, а наші співробітники мають можливість відвідувати фермерські господарства, щоб особисто переконатися в якості продукту, і потім поділитися своїм знанням із вами.  Ми ретельно вивчаємо склад продуктів перед тим, як ставити їх на полицю, прагнемо познайомитися особисто з кожним виробником, якого представляємо в Good Food. І важливо те, що тут ви не побачите ідентичних товарів, які відрізняються лише торговою маркою або кольором упаковки, адже ми прекрасно розуміємо, що 35 видів вершкового масла в пересічному супермаркеті – це не заради клієнта, це скоріше маркетингові війни між виробниками, які розгортаються прямо на полиці.Купуючи продукти в Good Food і приносячи їх додому, ми знаємо, що приносимо в свою родину здоров’я! І нічого не може бути смачніше і свіжіше за натуральну, приготовану з любов’ю їжу.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!