Новини

Втеча з Києва: гастрономічний Ізраїль

Якщо ви з тих, хто не готовий чекати компромісного літа в Азії, у нас є альтернатива. 23 листопада ми плануємо втечу з Києва та винно-гастрономічний тур Ізраїлем.

23/11 зустрічаємось в Тель-Авіві, 28/11 там же кажемо один одному "па-па, зпишемось в діректі". Що буде між цим?

20 градусів тепла, сонце, багато гастрономічних і винних відкриттів. У нас буде чотири повних дні без урахування першого та останнього, відведених на переліт. Плани такі:

24/11 виїжджаємо на Golan Heights та Galil Mountain, де нас пригощають топовими винами з сирами. Після цього сядемо в позашляховики, на яких піднімемось на виноградники, де пообідаємо та потішимо рецептори смачним вином. А потім… Ну знаєте, потім буде все те, що називають night life з ресторанами та барами.

25-27/11 ми присвятимо кращим винним господарствам, сироварам та гастро-пригодам навколо Єрусалима. Нас чекають у Clos de Gat та на виноробнях з Ізраїльського Квартету: Castel, Sphera, Flam, Tzora. Також ми завітаємо до екстравагантного фермера-сировара, побачимо, як виготовляють козиний сир і, звісно ж, скуштуємо його на пікніку.

28/11 плануємо гуляти історичною частиною міста у компанії гіда, щоб не пропустити найцікавіше. Той обіцяє, що буде не попсово.

As usual, у нашому розпорядженні власний трансфер. Ну і класна компанія таких же закоханих у вино, як і ви.

У цій подорожі за ваш експірієнс відповідають Зорік Уманський та Анна Попруга. Тут треба поставити багато знаків оклику, щоб підкреслити важливість моменту. Та ви і так все зрозуміли — для нас вже готують кращі ізраїльські вина.

Кілька деталей:

готель на узбережжі Тель-Авіва 4*,

ціна для пари — 3500 EUR,

ціна для соло — 2250 EUR,

у вартість включено проживання, сніданки, трансфер 24-28/11, всі дегустації та екскурсії, обід у Golan High та фермерський пікнік,

у вартість не входить переліт, деякі обіди та вечері.

Набираємо групу до 12 осіб.

Квитки можна придбати у Аня Попруга, їй же можна поставити всі питання: +38 096 119 66 90.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!