Новини

Вино і подорож: Ріоха

Каємося, ми винні. Винні туристи — ентузіасти, експериментатори і фанати вина, які на вересень запланували собі Ріоху. До речі, ми приїдемо саме в розпал сезону збору винограду — будемо спостерігати за роботою як вона є. У нашій невеликій групі з 10 осіб є вільні мiсця, які, ми сподіваємося, сьогодні стануть вашими.

Щоб все склалося, розкажемо кілька деталей:

коли знайомимося з Ріохою: 22-28 вересня,

як саме: у компанії двох гідів Анни Попруги та Антона Куца та ще 10 таких же туристів, як ви.

У нас на маршруті лежать одразу вісім виноробень, старовинні монастирі і навіть пустеля.

22 вересня зустрічаємося у Більбао в готелі Vincci Consulado de Bilbao, 23-го вирушаємо в Ріоху — у нас буде свій трансфер з водієм. Разом ми відвідаємо такі бодеги: La Rioja Alta, Roda, Cune, Remirez de Ganuza (тут на нас чекає вертикальна дегустація Grand Reserva 2006-2011), Muga, Lopez de Heredia, Marques de Murrieta, а потім заїдемо в Рібейру до Alejandro Fernandez — Pesquera і Haza. Великі плани, але ми впораємося.

З 23 по 28 вересня ми будемо жити у Логроньо, в готелі NH Logroño Herencia Rioja, звідки будемо виїжджати на виноробні з дегустаціями та обідами. Тільки одну ніч проведемо поза межами готелю — на Alejandro Fernandez (Haza і Pesquera), звідки потім повернемося в Логроньо та Більбао.

Окрім вина і гастрономічних відкриттів ми запланували кілька Інста-плейсів накшталт селища Орбанеха де Кастійо, пустелі Барденас Реалес та кількох старовинних монастирів.

Вартість: 2550 євро(оплата в UAH за комерційним курсом туристичного агентства на момент оплати). У вартість включено проживання у всіх готелях, сніданки, відвідування бодег та обіди на трьох з них, трансфер.

Якщо у програмі щось зміниться, ми вас попередимо.

Питання та бронювання квитків: 096 119 66 90, Анна popruga.a@goodwine.ua

Спасибо, ваше мнение важно для нас!