Новини

Wine-n-Travel: Австрія, 23 – 27.06

Guten Tag, наші lieben котики. Як щодо вина? Білого, прохолодного, австрійського — з Вахау та Кампталю. Пара келихів рислінгу, келих грюнера, шніцель, штрудель, ш-ш-шум води. Сторіс, лайви, мільйон лайків на честь сфотографованої вами краси. Не плани, а просто пісня якась.

23 червня ми їдемо в Австрію і пробудемо тут до 27 числа. У нас є шість вільних місць, тому ви можете з нами. Зустрічаємося у Відні, а звідти компанією у 12 чоловік на три дні вриваємося у винний кураж Вахау та Кампталя. Вино та враження ви розділите з такими ж фанами австрійського білого, з тими, хто говорить з вами однією мовою — мовою вина.

24 червня ми виїжджаємо з Відня, а потім у нас почнеться справжнє свято. Ми будемо у: Brundlmayer, Hirsch, F.X. Pichler, Emmerich Knoll і Alzinger, а також у Jurtschitsch, Domäne Wachau. Нас зустрінуть винороби з їхніми історіями про особливості місцевих теруарів, з прогулянкою винними погребами, і, звісно ж, з дегустацією знакових вин. Ну і, господи, які там панорами — ви навіть про селфі забудете, бо буде не до них.

Протягом трьох днів основної подорожі ми житимемо у готелі "Landhaus Bacher" від зіркового австрійського шефа Lisl Wagner-Bacher. Слово "шеф" натякає на те, що тут окрім п’янко буде ще й смачно. Що ще, крім вина? Ресторани, прогулянки класними місцями, фоточки, човник, Дунай, Рома Ремеєв.

Їдемо? Погоджуйтесь та бронюйте квитки: +380 96 119 66 90 Аня, або пишіть просто в мессенджер.

Вартість подорожі 2100 EUR. Період: 23 - 27 червень 2019. Кількість осіб до 12. 7 виноробств. У вартість включено: всі візити і дегустації, комфортабельний трансфер по всьому марштуру (27 червня повертаємося до Відня до 12:00), перша ніч в готелі MAXX by Steigenberger Hotel Vienna, і всі наступні в Landhaus Bacher. Не включено: авіа переліт, вечері та обіди.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!