• ru

Пошукова форма

Новини

C'est la Vin. Супрематизм і Супертоскана.

Що спільного у супрематизму та Супертоскани? Чиста творчість.
Художники-супрематисти більше не хотіли грати за правилами та малювати з натури. Занадто просто. І не лишає місця для творчості та свого «я». Вони прагнули показати світ таким, яким його відчували. Та ж сама історія з тосканськими виноробами: свого часу вони сказали «ні» заборонам, завдяки чому їм вдалося зробити інакше, проте не менш класне вино. І в першому, і в другому випадку переміг креатив, від чого всі тільки виграли.
1. Казимир Малевич «Чорний Квадрат» та Magari від Ca`Marcanda
Ви впізнаєте супрематизм за кольором, точніше за двома — чорним і білим, за енергію, що ховається в лаконічній формі. І тут саме час згадати про Малевича, який і був тим самим супрематистом. Його «Чорний квадрат» знають навіть ті, хто не звик називати себе шанувальником мистецтва. Знаєте, за що критики люблять цю картину? За те, що кожен вкладає в неї своє розуміння. Дехто бачить протест проти звичного мистецтва, хтось знаходить в ній ідеальне поєднання всіх кольорів, де інь не відривається від янь. Як буде хвилинка, пофантазуйте про те, що означає «Чорний квадрат» особисто для вас.
Magari 2015 року за стриманою чорно-білою етикеткою приховує насичений фруктовий смак Мерло і пряний характер Каберне. Це італієць, який в душі все ж француз з Бордо.
Винтаж 2015 року — багатий, яскраво-рубінового кольору, з нотами чорної смородини, сливи, ожини, з легкими відтінками кави, тютюну, свіжої м'яти та шкіри. Він, як і «Чорний квадрат», загадковий і такий, що не лишає байдужим. Відкрийте цю відверту Супертоскану.
2. Ель Лисицький «Оповідь про два квадрати» та Camarcanda від Ca'Marcanda
Супрематизм — це коли ти не такий, як інші. Це коли ти не мовчиш, а навпаки — майже кричиш на цілий світ «аго-о-ов, у мене до вас розмова». Розмова про новий світогляд, не інакше. Саме це ми бачимо і навіть чуємо в роботах авангардиста, а потім класичного супрематиста Еля Лисицького. От його «Супрематична оповідь про два квадрати» тільки здається серією картин про геометричні фігури. Насправді це книжка. Така трохи дивна дитяча книжка, яка виступає чимось типу абетки нового мистецтва для нових людей. Знайдіть час прочитати її — повірте, його знадобиться не так вже й багато.
Camarcanda — складне і повнотіле вино глибокого рубінового кольору. Його смак спершу здається простим та зрозумілим, як і «просто два квадрати на малюнку». Але чим краще ви його пізнаєте, тим інтенсивніше відкривається багатошаровість фруктових відтінків та спецій.
Смак насичений і гармонійний, зі зрілими, в’язкими танінами. Його завершує доо-овгий післясмак — майте на увазі та не поспішайте з наступним шматочком стейка. Просто побудьте наодинці з цим складним, але таким привабливим тосканцем.
3. Ольга Розанова «Абстрактна композиція» та Promis від Ca'Marcanda
Кольоровий супрематизм? Та ну ні, невже? Так, він існує, і до речі, в роботах Ольги Розанової він проявляє себе доволі сильно. На відміну від Малевича вона будує свої картини не через форму, а саме через колір, який стає центром композиції. Все, абсолютно все, що ви бачите слугує виключно для розкриття сили кольору. Це нове розуміння світу саме через його відтінки та напівтони. Тут біле полотно є чимось на зразок тарілки, на якій подають мішленівський шедевр. А його, як ви знаєте, спершу куштують очима.
Promis від Ca'Marcanda
Лаконічна етикетка має насторожити: занадто просто. Невже і смак такий? Не вгадали. Відкоркуйте його, аби відчути букет з тонами лісових ягід, чорної смородини, вишні, шкіри та спецій. Він доповнює м’який і збалансований смак з в'язкими танінами та тривалим післясмаком.
Цей італієць, як і має бути, закоханий в італійську кухню. Але, знову ж, як справжній італієць, він може провести вечір в компанії не менш привабливої француженки.
4. Микола Суєтін «Супрематична композиція» та Vistamare від Ca'Marcanda
Є три речі, які треба знати про Миколу Суєтіна.
Раз: він один зі спільників Малевича у його супрематизації світу й мистецтва.
Два: він своїми «квадратами, прямокутниками та іншою геометрією» перевернув уявлення про класичний фарфор. Так-так, ви тільки уявіть цю абстракцію на горнятках з бабусиного серванта. Дуже стильно, дуже молодіжно особливо як для початку минулого століття.
Три: Суєтін любив зелений, тому ви з легкістю впізнаєте його «Супрематичні композиції». Побачили багато зелених прямокутників і квадратів — все, це точно Суєтін.
Vistamare від Ca'Marcanda
Ой ні, перепрошуємо, не кожна зелена геометрична фігура — витвір Суєтіна. Це може бути Vistamare від Ca'Marcanda. У вашому келиху розкриється багатий букет персику, шавлії та морських нот, які переходять в округлий і тривалий смак.
Vistamare — складне супертосканське вино, в якому поєднуються верментіно та віоньє. Воно, як і «Супрематичні композиції» Суєтіна привертає увагу свіжістю. Тому не проходьте повз: приділіть йому кілька хвилин, наче ви вперше побачили шедевр у музеї авангардного вино-мистецтва.

До 25 жовтня -10% на вина від Ca'Marcanda при покупці 2-ох пляшок та -15% при покупці 3-ох пляшок.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!