Пошукова форма

Новини

Віскі-тур до Шотландії

Ми маємо великий Mercedes для 12 осіб, імовірно віскі-маньяків.
Водія, який не п’є віскі.
І 6 днів на подорож по Шотландії: Спейсайду і Хайленду.
У квітні ми з Anna Popruga і Platon Blyzniuk їдемо пити легендарний шотландський віскі на дистилерії наших друзів:
Glenfiddich
Benromach,
Glenfarclas,
Glengoyne
і Loch Lomond.
Діємо за таким планом:
21 квітня зустрічаємося в Абердині.
22 квітня починаємо день із візиту до Glenfiddich. Проведемо з ними першу половину дня, побачимо весь процес виробництва, пообідаємо у стилі фуд-пейрінг. Далі – до Benromach, а потім прямуємо до Glenfarclas – вечеряти, ночувати, знайомитися з місцевістю.
23 квітня дивимося на дистилерію Glenfarclas, обідаємо з представниками компанії і вирушаємо далі – через Національний парк Кернгормс та неповторний Queen`s View. (Справді, неповторний – гугл доведе).
24 квітня починаємо в районі міста Пітлорхі – на рибалці. Квітень тут – це сезон річкових лососей. Тому ми попросили декількох професійних рибалок навчити нас, як виловити свого лосося та як обійтися з вудкою тим, хто рибалить вперше. Після рибалки нас чекає пікнік на березі річки та легкий відпочинок перед потужним завтра.
25 квітня ми проведемо на віскікурні Glengoyne. Подивимося на виробництво, дізнаємося, як з різних ароматів створюється збалансований віскі і спробуємо створити свій ідеал – власноруч. Його для нас закоркують із спеціальною іменною етикеткою.
Закінчуємо день віскі-пейрінговою вечерею від шефа з 30-річним стажем Justin Maule. Вечеря відбудеться у приватній трапезній Glengoyneз видом на водоспад.
26 квітня відвідаємо Loch Lomond – і дистилерію, і парк. Бо не можна перейнятися душею Шотландії, якщо не погуляти трохи ліричним та односолодовим навколо найбільшого озера країни.
Тур закінчиться 27 квітня у Глазго. Водій поїде все ж таки пити віскі, ми – додому.
Вартість: 3000 GBP
У вартість включено: 4 та 5-зіркові готелі в містах та посеред національних парків, професійний трансфер, візити на дистилерії, рибалка та все спорядження, включаючи спецодяг вашого розміру, туристична страховка. Сніданки в готелях, обід та вечеря 22 квітня, обід 23 квітня, гала-вечеря вечеря 25 квітня.
Окремо: авіапереліт, вечері в традиційних ресторанах за маршрутом, віза в Шотландію, але ми супроводимо вас запрошенням та порекомендуємо спеціаліста для оформлення документів.
Забронювати місце та дізнатись подробиці можна за телефоном: +38 096 119 66 90, Аня.
Або в Telegram чи Viber за цим же номером.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!