Пошукова форма

Новини

Рома Ремеєв. Люди Good Wine

Рома Ремеєв – наш старший сомельє на Мечникова. У 2015 він переміг у конкурсі винних експертів і став кращим українським сомельє, а у 2017 – частиною команди Good Wine. Рома проводить дегустації, пише про вино для Guide to Good Wine, фанатіє від шампанського та помаранчевих вин, і вже втретє намагається зняти винний блог Good Wine.

  1. Навіть те, що ти ненавидиш, може робити тебе краще. От заздрість – це огидно, але, коли я позаздрив своєму приятелю марафонцю, я почав щоранку бігати. 

 

  1. Мені подобаються тренди в їжі. Хтось їсть чіа та думає, що так збереже молодість, а хтось їсть ягоди годжі та думає, що буде струнким. Це ж чудово – їсти та про щось думати. 

 

  1. Люди не купують кофеїн, алкоголь та вуглеводи. Люди не купують навіть каву, вино та солодкі булочки. Тому що будь-який продукт – це ще й сенс, який йому надали люди. І коли ти ідеш по щось в магазин, ти обираєш, з яких цінностей буде створено твоє життя сьогодні. 

 

  1. Якщо хтось п’є чи їсть щось несмачне, просто не приєднуйся. Не треба озвучувати, що це фу та неїстівне. Ти ж не трирічна дитинка, щоб геть усе озвучувати. 

 

  1. Не захоплюйтеся самотністю. Вся наша мотивація та енергія з’являється від спілкування з іншими людьми. 

 

  1. Чи спокійно поясни ще раз, чи попрощайся. Круті хлопці не горлають. 

 

  1. Кращий український сомельє 2015 їсть вівсянку з сушеною журавлиною. 

      Кращий український сомельє 2015 обирає парусинові туфлі.

      Кращий український сомельє 2015 гуляє з донькою на майданчику.

      Кращий український сомельє 2015 займає чергу до каси. 

      Деякі люди так чіпляються за звання з минулого, що забувають, хто вони сьогодні. 

 

  1. Не треба любити одне одного, слухати одну й ту саму музику та виїжджати на родинні пікніки. Команда – це просто ти та людина, яка з тобою на зміні. І тут не важливо, хто ви як особистості, просто працюйте кожен на своєму максимумі. 

 

  1. Клієнт, що завжди правий, у підсумку – найбільш нещасний. Він не може ані обирати, ані пробувати, ані розвивати свої погляди. Він завжди залишається в старому. Він завжди правий. 

 

  1. Якщо тобі подарували пляшку дуже дорогого вина, не очікуй на Новий рік, щоб її відкрити. Розділи це вино з друзями вже сьогодні, у цей незрозумілий четвер. І замість того, щоб дорого напитися зі святкового приводу, ти сам створиш і привід, і свято. 

 

Хочеш стати частиною нашої dreamteam?

Спасибо, ваше мнение важно для нас!