Пошукова форма

Новини

6 оливкових олій з рейтингу Flos Olei 2018 на полицях Good Wine

Якби булгаківська Аннушка розлила оливкову олію, воно б точно отримало 100 балів від експертів рейтингу Flos Olei. За внесок у літературне мистецтво. А за внесок в кулінарне мистецтво отримують високі бали ті оливкові олії заради яких можна з легкістю витратити дві годинина пошук тих самих томатів, базиліку та моцарелли.  
 
Учасники рейтингу Flos Olei 2018 на полицях Good Wine: 
 
98 балів
– Nocellara del Belice от Librandi. На запах, як напівзрілий томат, біле яблуко та банан. На смак гіркувате з гостринкою .
– південноафриканська Morgenster. Аромат: з нотами артишоку, латука й цикорію, м'яти, розмарину й шалфея. Смак — виразний, як стиль Ремарка.
– Leccino от Pruneti. В ароматі та смаку панує ідеальний баланс, як в найкращих акробатів Cirque du Soleil. Гіркувате та гостре, має запах артишоку та цикорію.
 
97 балів
– Cornicabra от Casas de Hualdo. Важко повірити, що олія може пахнути саме так, але це правда — руккола, артишок, напівзоілий банан, яблуко та томат. Гіркувате, як характер Алена Делона. 
 
93 бали
- Oro от LA Organic. Зелений, як пагорби Ірландії — тут і незрілий томат, банан та яблуко. З виразною гостротою та гіркотою у смаку.  
 
92 бали
- Colline Di Firenze от Pruneti. Аромат, як на кухні шефів найвищого польоту — цикорій з акцентами м'яти, шавлії та розмарину. На смак і гірке, і гостре, і це все одразу.
 

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!