Пошукова форма

Новини

Люди Good Wine: Дмитро Чебойда

Дмитро Чебойда працює продавцем бакалійного відділу Good Wine. У вихідні він їздить на велику, їсть веганську їжу та готує желе з джину, а на роботі –відмовляє усіх від покупки олії без запаху та може розказати 55 історій про суперфуди.

1. Людині достатньо тарілки каші на день. Інша їжа - для задоволення. І ваша бабуся з пиріжками, й мішленівськи шефи заморочуються лише заради того, щоб в житті було більше кайфу.

2. Таблички "персики руками не чіпати" - повний абсурд. Я хочу як слід роздивитися, помацати та понюхати те, що планую з'їсти.

3. Я веган. Але це не означає, що я не люблю всіх, хто їсть м'ясо, або, що я ЗОЖник. Це взагалі нічого не означає, крім того, що я не їм продукти тваринного походження та непогано тямлю в тофу.

4. Мені боляче, коли мене просять показати оливкову олію без запаху. Як це без запаху? Аромат - це ж найцінніше в олії. На виробництві слідкують за стиглістю оливки, збирають їх на світанку і швидко транспортують з гаю на завод, щоб цей аромат зберегти… Як це без запаху?

5. Ненавиджу ненависть.

6. Війни ніколи не скінчаться. Природа людини штовхає її знищувати та чавити інших, а свідомість - любити та не шкодити. Головне - обрати свою сторону та дотримуватися її до кінця.

7. Я проти "чотириногих друзів" у місті. Чи дійсно тримати когось під замком - це дружба? Тварини у міських квартирах не живуть природним життям. Це аксессуари, а не друзі.

8. Найстрашніше - бути дурним і не усвідомлювати цього.

9. ВGood Wine я зрозумів, що алкоголь - це завжди історія. Не та, де після келиха став смішним та п'яненьким, а інша –де люди надихають своїм професіоналізмом, сміливістю та дивакуватістю.

10. Що може змінити життя на краще? Крапелька хорошого бальзамічного оцту.

Хочеш стати частиною нашоїdreamteam?

Спасибо, ваше мнение важно для нас!