Пошукова форма

Новини

Люди Good Wine: Дмитро Чебойда

Дмитро Чебойда працює продавцем бакалійного відділу Good Wine. У вихідні він їздить на велику, їсть веганську їжу та готує желе з джину, а на роботі – відмовляє усіх від покупки олії без запаху та може розказати 55 історій про суперфуди.

 

1.     Людині достатньо тарілки каші на день. Інша їжа - для задоволення. І ваша бабуся з пиріжками, й мішленівськи шефи заморочуються лише заради того, щоб в житті було більше кайфу.

 

2.     Таблички "персики руками не чіпати" - повний абсурд. Я хочу як слід роздивитися, помацати та понюхати те, що планую з'їсти.

 

3.     Я веган. Але це не означає, що я не люблю всіх, хто їсть м'ясо, або, що я ЗОЖник. Це взагалі нічого не означає, крім того, що я не їм продукти тваринного походження та непогано тямлю в тофу.

 

4.     Мені боляче, коли мене просять показати оливкову олію без запаху. Як це без запаху? Аромат - це ж найцінніше в олії. На виробництві слідкують за стиглістю оливки, збирають їх на світанку і швидко транспортують з гаю на завод, щоб цей аромат зберегти… Як це без запаху?

 

5.     Ненавиджу ненависть.

 

6.     Війни ніколи не скінчаться. Природа людини штовхає її знищувати та чавити інших, а свідомість - любити та не шкодити. Головне - обрати свою сторону та дотримуватися її до кінця.

 

7.     Я проти "чотириногих друзів" у місті. Чи дійсно тримати когось під замком - це дружба? Тварини у міських квартирах не живуть природним життям. Це аксессуари, а не друзі.

 

8.     Найстрашніше - бути дурним і не усвідомлювати цього.

 

9.     В Good Wine я зрозумів, що алкоголь - це завжди історія. Не та, де після келиха став смішним та п'яненьким, а інша – де люди надихають своїм професіоналізмом, сміливістю та дивакуватістю.  

 

10.   Що може змінити життя на краще? Крапелька хорошого бальзамічного оцту. 

 

Хочеш стати частиною нашої dreamteam

Спасибо, ваше мнение важно для нас!