Пошукова форма

Новини

Kyiv Wine

2 та 3 червня відбудеться Kyiv Wine 2018 – фестиваль їжі та вина, який вперше вразив Київ у 2016 р. Цього року варто готуватися до ще більшого масштабу, дегустацій величезного асортименту вин на розлив та без обмежень, до абсолютно нового формату Food Market зі спеціально розробленим меню від кращих локальних шефів та гостей з Європи, артизанальних страв від гастро-ентузіастів та практичних майстер-класів від професіоналів.

 

Місцем проведення заходу обрали велику індустріальну територію колишнього заводу Тетра Пак, який знаходиться у центральній частині міста на Межигірській, 82. Найближчим часом тут планується новий об’єкт міського масштабу від власників Good Wine. А поки на 2га розташується найбільший винний фестиваль України.

 

Фокус першого дня фестивалю – вино. І вперше ці вина можна буде куштувати безлімітно. Кількість порцій обмежується тільки вашим бажанням і наявністю позицій. Ті, хто прийдуть 2 червня, зможуть познайомитися з 70 виноробами з усього світу, рекордною для України кількістю постачальників, більшість з яких відвідають Україну вперше. Італія, Франція, Німеччина, Австрія, Грузія, Австралія, ПАР, США, Іспанія, Португалія представлять близько 500 тихих, ігристих і кріплених вин: від легких, мінеральних, фруктових до насичених, структурних, повнотілих вин. А ще незвичайні помаранчеві, органічні і біодинамічні вина. Зона буде відкрита тільки у перший день.

 

Обидва дні на Kyiv Wine діятиме Food Market. 20 точок з виключно смачною і здоровою їжею. Більша частина меню буде монопродуктовим. Тар-тар бар, дикий лосось з Аляски, тунатека, повноцінні вегетаріанські точки з авокадо та фреш-продуктами на чолі меню, португальський восьминіг і сардини з келихом білого. Тут можна буде знайти усе те ж саме, що й на вулицях Берліну, Барселони, Лондона і Нью-Йорка.

 

Окремий привід приїхати на фестиваль еногастрономічні івенти. Гала-вечеря напередодні фестивалю, довгий обід, вечері від знакових ресторанів із запрошеними европейськими та американськими шефами, майстер-класи з грилю камадо, відкритий майданчик для гастрономічних зустрічей у загальнодоступній зоні Food Market. Організатори не обіцяють, а урочисто присягаються, що з івента ви підете іншою людиною: з новим досвідом та натхненням.

 

У цьому році на Kyiv Wine діють кілька типів квитків.

 

Купуючи квиток Tasting hall (діє 2 дні), ви отримуєте:

 

  • професійний келих для дегустації вина, який залишиться з вами;
  • доступ в основний дегустаційний зал та безлімітну дегустацію вин у ньому. Зал працює тільки 2 червня;
  • доступ в усі відкриті зони фестивалю обидва дні: food-простір, зелену релакс-зону, вуличні бари, зону безкоштовних майстер-класів, дитячу зону, арт-простір;
  • живу музику і розваги.

 

Вартість квитка до 1.04.2018 — 550 грн

Вартість квитка до 1.05.2018 — 650 грн

Вартість квитка до 31.05.2018 — 750 грн

Вартість квитка з 1.06.2018 — 850 грн

 

Вартість квитка Selective Wines — 1500 грн

 

Місце проведення фестивалю: Межигірська, 82 (колишня територія заводу Тетра Пак).

 

Правила заходу Kyiv Wine за посиланням.

 

Слідкуйте за новинами фестивалю на сторінці Facebook та підписуйтесь на івент.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!