Пошукова форма

Новини

Люди Good Wine. Світлана Сокур і Таня Бондарчук

Світлана Сокур та Таня Бондарчук в Good Wine займаються корпоративними продажами. Це вони організовують вечірки, обирають подарунки вашим співробітникам та роблять ваше новорічне свято –святом.

С: Я півроку була тут касиром. Працювати на касі з дипломом КІСІ –нормально, якщо в Good Wine. Тут неважливо, касир ти чи топ-менеджер –можешь розвиватися у всіх напрямках.


Т: Я народилася у маленкому селі. Справжнє повітря, справжня вода, справжній труд. Багато працювати –це здорово.

Т: Нас четверо в команді, і ми працюємо як один мозок з підвищенною в 4 рази потужністю.

С: У нас як у джазі –тільки дівчата. Чоловіки не виживають у такому ритмі, не розуміють, як можна після 7 затриматися на роботі чи прийти сюди в вихідні.

Т: На перший погляд ми легкі феї на підборах, а насправді – універсальні солдати. Сьогодні на дрес-коді проводимо вечерю з виробником, завтра пакуємо подарункові корзини на складі, а післязавтра –продаємо коктейлі на фестивалі для хіпстерів.

С: Концепція керівництва Good Wine: Вірите? Робіть!

Т: У корпоративної вечірки в банку, віденського балу та дня народження поп-зірки із ведрами метафану –мало спільного. Ми не можемо пропонувати їм один і той самий кейс, тому вигадуємо нове кожного разу.


С: 2 роки поспіль мені снилися корзини. Я почала оформляти подарункові набори і в свій перший Новий рік зібрала п'ять сотен таких корзин. А у тогорічний сезон ми зробили 14 тисяч подарнуків на двох.

С: Торт з гірчицею –не питання. Ми співпрацюємо з Bakehouse, а для них не існує нічого неможливого.

Т: В мене дуже мало селфі. Майже всі фото в моєму телефоні –пляшки, келихи та упаковки. Це сховище творчих ідей, на яких будується моя робота.

С: Ми не п’ємо на роботі, ми перевіряємо якість продукту.

Т: Ми можемо половину дня шукати особливий перець по всьому Києву, але результат того вартий. Наприклад, спайсі Taittinger, який ми створили для однієї вечірки, тепер у коктейльній карті відомого ресторану. До речі, про ресторани. Ми не ходимо навіть в ркуті ресторани, якщо там нема нашого вина.

Т: Чим коротший дедлайн, тим чіткіше ти працюєш.

Т: Ми робили Gazela Bar для Вуличної їжі. Вийшли такі круті коктейлі, що винороб скопіював цей формат у себе в Португалії і тепер періодично підглядає в нас нові ідеї.

С: Новий рік –це час, коли нема часу навіть на їжу. Ми працюємо по 19 годин на добу і завжди худнемо в цей період. Трудоголізм –краща дієта.

Т: Роби як для себе чи навіть краще –моє переконання.

Т: Good Wine - давно вже не робота, це стиль життя. Ненавиджу рано вставати, але за п'ять років жодного разу не шукала причин залишитися вдома.

Т: Ідеальні умови роботи – це коли я можу бути спонтанною та імпульсивною.

С: Ми возимо клієнтів на виноробні по всьому світу. Коли бачиш, з якою ніжністью винороб ставиться до вина, це переконує більше, ніж оцінка Паркера чи Wine Spectator.

C: Друзі та родина приймають, що вихідні ми часто проводимо не з ними, а іноді навіть приходять та допомагають крутити подарункові стрічки.

Т: Якщо в мене з'явиться вільний час, я все одно буду робити івенти. Хочеться відійти від класики, поєднувати чорізо з мюскаде та поширювати пристрасть до експериментів серед інших людей.

С: Я переношу особисті зустрічі, якщо в цей час потріна своїм клієнтам. Замовлення може бути крихітним, але пріоритети завжди однакові –зробити те, на що від тебе чекають.

Т: Ми шуткуємо, що наші найкращі друзі –це охоронці магазину. Тому що не проганяють нас, коли горить проект.

Т: Вчитися один в одного –основа дружби.
Я готова день та ніч спілкуватися з людиною, яка в чомусь краща за мене,

Зв'язатися з корпоративним відділом:http://winebureau.ua/#corporate

Спасибо, ваше мнение важно для нас!