Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

WHISKY DRAM. Правила фестивалю

Вартість квитка на фестиваль Whisky Dram у період з 2 жовтня по 19 листопада 2017 року – 500 грн.

 

В цю вартість входить депозит в сумі 100 грн на напої та дегустаційний бокал Spiegelau, котрий залишається з вами після Заходу.

 

ПРАВИЛА ЗАХОДУ

 

Захід мають право відвідувати лише особи, які досягли повноліття. Адміністрація Заходу залишає за собою право запросити наявність документів, що підтверджують особу.

 

Квиток встановленного зразка є гарантією вашого входу та дає право відвідування Заходу для однієї особи.

 

Електронний квиток заборонено копіювати та передавати його третім особам. Унікальний ідентифікатор (штрих-код), який міститься на квитку, гарантує вам право на одноразове відвідування Заходу. Пред’явлення електронного квитка третіми особами позбавляє вас права на відвідування Заходу.

 

Правила перевірки квитків встановляються організаторами Заходу.

 

Вартість електронного квитка може бути повернена лише у разі відміни, зміни або переносу Заходу на умовах, встановлених офертою. https://www.concert.ua/offer

 

Вам може бути відмовлено у вході при наявності квитка в наступних випадках: якщо Ви знаходитесь у стані алкогольного сп’яніння; якщо Ви поводите себе агресивно; якщо Ви вступаєте в конфлікт зі службою безпеки, адміністрацією або відвідувачами Заходу.

 

Купівля квитка означає Вашу автоматичну згоду на всі види фото- і відеозйомки Вашої персони і публічне використання таких матеріалів Організаторами без додаткової згоди з вашої сторони.

 

Квиток надає право одноразового входу на територію проведення Заходу. Після того, як Ви покинули територію Заходу, можливість повторного входу може бути тільки при наявності контрольної стрічки встановленого зразка.


Категорично забороняється проносити на Захід: будь-яку зброю і вибухові речовини; будь-які напої і їжу; наркотичні речовини і засоби для їх вживання. Відвідувачі, котрі порушують вказані правила і не підкоряються вимогам уповноважених організатором осіб, можуть бути виведені за територію проведення Заходу.

 

Правила використання депозиту:

 

  • Депозит може бути використаний у будь-якій точці продажу Заходу, а саме: на дегустаційних стендах, в зоні кафе дегустаційного залу, в pop up магазині, зоні бару на 3 поверсі КВЦ Парковий.
  • У випадку не використання всієї суми депозиту, залишок може бути витрачено з 28 листопада 2017 в магазинах GoodWine за адресами: м. Київ, вул. Мечникова, 9, пр-т Героїв Сталінграду 16-б, Хрещатик, 38 (ЦУМ), а також на наступних фестивалях від організатора Заходу Також залишок можливо отримати готівкою (окрім суми 100 грн, яка є базовою для квитка на фестиваль «Whisky Dram»), при наявності паспорта та заповнення заяви встановленної форми в в магазинах GoodWine за адресами: м. Київ, вул. Мечникова, 9, пр-т Героїв Сталінграду 16-б, Хрещатик, 38 (ЦУМ).


Розрахунок на Фестивалі:

  1. Всі оплати під час Заходу будуть проводитися тільки за допомогою додатку, який необхідно встановити собі на смартфон, окрім зони pop up магазину, в якому розрахунок можливий також готівкою та платіжною картою.
  2. Універсальне посилання для завантаження платіжного додатку Заходу зі смартфону http://onelink.to/9eun4r, посилання в AppStore, посилання в PlayMarket.
  3. Поповнення додатка можливо безпосередньо готівкою або платіжною картою на місці в окремій зоні «Поповнення рахунку».


Більш детальна інформація за телефоном: (063) 934 06 34

 

Дата: 25 листопада, субота.

Час проведення: 12:00 – 20:00.

Місце проведення: Київ, КВЦ Парковый, Паркова дорога, 16-а.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!