Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

В Україні з'явилася колекція Iittala Issey Miyke

У корнері Iittala, що відкрився в січні 2017 року ЦУМі, з'явилася лінія посуду і домашнього текстилю – колаборація японського будинку моди Issey Miyke і легендарного фінського бренду Iittala. Продажі стартують 16 березня. В Україні придбати предмети колекції можна тільки у корнері Iittala, в ЦУМi.

 

 

Мінімалісти дизайну Японії і Фінляндії знаються на чистоті лінії, кольору та форми. Природність, простота, вихід за рамки моди і тенденцій допомагають встояти за часів to do more and live faster. Щоранку. Щовечора. Щодня.

 

Issey Miyke

Культовий японський модельєр, який давно потрапив до книги з історії моди. Він зробив революцію в дизайні, створивши естетично і функціонально новий одяг. Одна з особливостей бренду – застосування нових технологій. Від вже класичного метода плісировки до 3D Steam Stretch, тривимірного розтягування тканини під парою. Наразі Issey Miyke це більше десяти торгових марок і ліній, включаючи парфумерію, годинники і лінію сорочок, що розтягуються до потрібного розміру.

Мідорі Китамура, президент Miyake Design Studio:

Безперервні дослідження і розробки для одягу Issey Miyake кристалізувалися в проекті з Iittala. Знаєте, п'ятикутник – не та форма, яку ми щодня використовуємо у побуті. Сподіваємося, ця ідея зазвучить по-особливому

 

 

Iittala

Фінський бренд, який почав свою історію у 1881 році.

Зараз iittala провідний і найбільший бренд скандинавського дизайну, який з'явився у відділі Home by Good Wine взимку 2014 року. За цей час було представлено близько 30 колекцій бренду: келихи, склянки, тарілки, вази, посуд для приготування їжі, домашній текстиль, аксесуари. Харрі Коскінен, дизайн-директор Iittala про співпрацю з Issey Miyke: 

Обидві марки завжди були вірні ідеї дизайну поза часом. Обидві цінують традиції, зручність, майстерність, використання новітніх технологій і ручної роботи

 

 

Колекція складається з 30 предметів – тарілки, вази, текстиль. Палітра кольорів - білий, рожевий, сірий, зелений. Текстиль створено Іссей Міяке iз використанням методики складання і плісировки, придуманої технологами бренду в кінці 1980-х. Завдяки їй матеріал відходить від одномірної картинки, створюючи 3D-ефект. При цьому, раннер або сумку приємно тримати в руках, вони зберігають форму, за ними легко доглядати. Підставка для ключів, кілець, інших невеликих предметів працює деталлю ритуалу переходу із зовнішнього світу до свого улюбленого будинку, де затишно і тепло, де можна запалити свічки і провести час у гармонії.

 

 

Адреса: корнер Iittala в ЦУМі: вул. Хрещатик, 38, 5-й поверх.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!