Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Фестиваль вина KYIV WINE

 

Цього року ми маємо нагоду вперше анонсувати KYIV WINE – великий фестиваль, формат якого започаткувався із ідеї об’єднати два десятки заходів на тему вина та гастрономії. Мета події проста – розширити світогляд у легкій та зрозумілій формі, а також отримати задоволення від хорошого вина, їжі, що йому підходить, та спілкування із друзями. Близько 50 захоплених виробників вина із 7 країн світу зберуться разом, щоб  представити Києву новий формат дегустацій. Захід відбудеться 4 червня в КВЦ «Парковий», що розташований прямо у центрі міста. Ініціатором та організатором є Good Wine.

Всі вина будуть представлені ОКРЕМИМИ КЕЛИХАМИ: близько 500 позицій тихих, ігристих та кріплених вин вартістю від 140 грн. за пляшку у різноманітних стилях – від легких та свіжих до структурних, складних та багатогранних. У тому числі знакові бургундські, рідкісні Брунелло, хороша добірка Бароло, нестандартні оранжеві, органічні та біодинамічні вина.

 

На KYIV WINE можна буде познайомитися особисто із Джорджіо Пеліссеро та іншими топовими виноробами. Послухати одного, насправді одну, із 338 існуючих у світі Master of Wine (найвищий науковий ступінь у винному світі), яка вперше приїздить в Україну. Відвідати лекції та майстер-класи. Влаштувати rooftop-вечірку та станцювати із друзями під келих ігристого. Смачно поїсти в pop-up-ресторанах на даху із фантастичним (і це не кліше) видом на Київ. Все це можна зробити в один день, причому У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС ДНЯ.

 

ДЕКІЛЬКА ФАКТІВ:

 

  • Загальна площа заходу – 7 500 м², включаючи дивовижний rooftop з видом на Дніпро.

 

  • ВИНО. На першому поверсі комплексу «Парковий» будуть представлені для дегустацій близько 500 вин від сотні різних виробників з усіх континентів. Вперше Україну відвідає Master of Wine. Для всіх учасників існуватиме можливість спробувати окремими келихами великі вина за допомогою системи Coravin.

 

  • ЇЖА. Open Air BBQ буде займати весь дах вертолітної площадки. Тут буде представлено близько 100 закусок та повноцінних страв із свіжих та корисних продуктів від знакових ресторанів та невеликих фудових точок. А також: BBQ-зона та устричний бар від Good Wine, coffee point від Yellow Place, свіжа випічка та морозиво, meet&cheese bar із запрошеним кортадором із Іспанії, sparkling bar з ігристими винами, коктейлями та винний бар.

 

  • РОЗВАГИ. У зоні Open Air BBQ буде встановлено музичну сцену, затишну дитячу та зелену relax зону на тисячу посадочних місць. Для гостей, які затримаються до опівночі, передбачений кінотеатр під відкритим небом. Всього заплановано  близько 20 розважальних та навчальних заходів протягом 1 дня.

 

  • ЛЕКТОРІЙ із освітніми лекціями та майстер-класами, сліпими дегустаціями, простими лікбезами щодо правил поєднання їжі та вина, органічного та біодинамічного виноробства. Ведучі – авторитетні українські сомельє та запрошені іноземні винороби.

 

  • ДИТЯЧА ЗОНА з кулінарними майстер-класами, аніматорами, справжньою мікрофермою та освітньою програмою із органічного землеробства.

 

Вартість квитка: 250 грн. У вартість входить дегустаційний келих Spiegelau. КУПИТИ КВИТОК ОНЛАЙН.

Дата: 4 червня, субота.

Час роботи: 12:00 – 20:00. Open Air BBQ буде працювати до 24:00.

Локація: КВЦ «Парковий», Паркова дорога, 16а.

Деталі заходу будуть з’являтися на сторінці KYIV WINE у Facebook, а також на сайті kyivwine.com.

Та пам’ятайте: KYIV WINE (як і вино) особливого приводу не потребує.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!