Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Школа Скотча із британським сомельє

 

Вже не можемо дочекатися на березень. І справа навіть не в тому, що прийшла весна. Ми чекаємо на дещо (точніше, декого) цікавішого.

У Good Wine на цілий місяць прилітає шотландський сомельє Айян Скотт (Iain Scott). Протягом всього березня він буде працювати у відділі міцних напоїв, консультувати, проводити дегустації та освітні лекції. Айяну 55 років, і практично все своє життя він присвятив тому, що він насправді любить – роботі на різноманітних шотландських дистилеріях.

 

Саме тому березень пройде під егідою #Школа Скотча із Айяном Скоттом – місяць безкоштовного навчання у сфері віскі. Запрошуємо до знайомства із насправді унікальними речами, які ми по дещиці зібрали по всьому світові. Приходьте, спілкуйтесь та розвивайтесь.

В рамках #‎Школа Скотча Айян проведе 4 освітні лекції у Good Wine.

1. SCOTCH & SCOTCHMAN

 

Субота, 5 березня, 19:00.

Це певною мірою вступна бесіда, під час якої Айян розповість про те, яке місце у світі кожного шотландця посідає скотч, про культурні традиції, про те, як він сам дійшов до захоплення віскі.

 

2. ЯК ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ВІСКІ (backstage)

 

П’ятниця, 11 березня, 19:00.

Айян працював на Springbank Distillers, брав участь у всіх етапах виробництва віскі. На лекції він розповість про те, із якими можливостями та труднощами можна зустрітися у процесі виробництва на прикладі свого досвіду.

 

3. SCOTCH VS ASIA

 

П’ятниця, 18 березня, 19:00.

5 останніх років призові місця та найвищі оцінки на престижних світових конкурсах посідає азіатський віскі. Айян розповість про новації та тенденції, про відмінності та специфіку виробництва. Про те, що роблять шотландці, щоб не втрачати рейтинги та як скотч почувається у порівнянні із азіатським віскі.

 

4. ВІСКІ СВІТУ ТА ЙОГО МАЙБУТНЄ.

 

П’ятниця, 25 березня, 19:00.

Віскі сьогодні виробляється практично у кожній країні – наприклад, у Франції, Бельгії, Чехії, Польщі. Відкриваються багато ірландських дистилерій. На цій лекції Айян Скотт буде розмірковувати про новинки – наскільки вони будуть успішними та цікавими з точки зору шотландця.

 

Адреса: Good Wine на Мечникова, 9. Відділ міцного алкоголю.
Вхід вільний. Кількість місць обмежена.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!