Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Olive Oil Fest у Good Wine

 

У березні у Good Wine на Мечникова відбудеться фестиваль оливкового масла Olive Oil Fest, під час якого існуватиме можливість відвідати дегустації, прослухати лекції, а також скористатися спеціальною пропозицією — мінус 15% на всі оливкові масла з 7 по 31 березня. Зараз у магазині представлено 90 видів масла 21 виробника із 6 країн. Багато з них відзначені нагородою Gambero Rosso та є присутніми у топі рейтингу Flos Olei, таким чином, можна стверджувати — у Good Wine представлена одна із найкращих колекцій оливкового масла у країні.

 

Надзвичайно рекомендуємо відвідати лекцію, присвячену правилам дегустації оливкового масла та його поєднанню із їжею. Читати лекцію та проводити дегустацію будуть бренд-шеф Good Wine Володимир Ярославський та Марко Ореджіа — засновник одного із найавторитетніших у світі рейтингів оливкових масел Flos Olei. Це є прекрасною можливістю не лише прослухати виступи майстрів, але і спробувати масла, що дістали нагороди, представлені у магазині. Лекція - дегустація відбудеться 10 березня на професійній кухні Good Wine о 19:00. Вартість - 100 грн. Кількість місць обмежена.

18-19 березня у залі магазину відбудеться відкрита дегустація продукції Fonte di Foiano — невеликої італійської компанії, переможниці у номінації «Прорив року 2015» («The Emerging Farm 2015»). На плантації Fonte di Foiano ростуть лише 8 тисяч оливкових дерев, проте вік деяких з них становить 200-350 років і більше. Масло із зібраних з цих дерев оливок має насичений зелений колір та незвичайний трав’янистий і пряний смак.

 

Ще одна відкрита дегустація відбудеться 25-26 березня. Цього разу у залі магазину можна спробувати оливкове масло преміум сегмента — Château d’Estoublon. Оливкові гаї маєтку d’Estoublon розташовані у Провансі, поміж Альпами та Середземним морем. Оливки тут збираються та сортуються виключно вручну та переробляються протягом 24 годин після збирання.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!